Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2022
Miloslavov
AKCIA - Kvalitný štýlový a veľký dvojdom - 139m2 ú.p. - už dokončený holodom - rohový pozemok
325 000 €

AKCIA - Kvalitný štýlový a veľký dvojdom - 139m2 ú.p. - už dokončený holodom - rohový pozemok

325 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 139 m2
  Plocha pozemku: 628 m2
 • Cena za m2: 2 338,13 €/m²
  ID inzerátu: 4579553
Ponúkame na predaj kvalitný murovaný tehlový bungalov - dvojdom, kde jedna polovica dvojdomu je - 4 izbová s úžitkovou plochou 139,15m2 na pozemku ktorý prislúcha jednej strane dvojdomu o výmere A - 526m2 a B - 628m2 , z kvalitných materiálov v tesnej blízkosti Bratislavy. Dom sa nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Miloslavov.

V dome je krásna obrovská obývačka s kuchyňou s vyvýšeným stropom + krásne drevené priznané trámy na strope, ďalšie 3 samostatné izby, kúpeľňa, WC, šatník, komora a technická miestnosť. Podlahové kúrenie s elektrickým kotlom. Technické vyhotovenie: 30 tka tehla + 15 cm zateplenie, strecha škridla TERRA - väzníkový krov a 40 cm zateplenie stropu, okná SALAMANDER 6 komorové s tepelnoizolačným 3 sklom, komín SCHIEDEL (predpríprava na krb), elektrické zásuvky a vypínače LEGRAND. Predpríprava na vonkajšie žalúzie, podkrovné schody sklápacie, napojenie na IS, funkčná kanalizácia, pletivový plot po oboch stranách a vzadu na pozemku v cene, zámková dlažba pre dve auta + vybetónovaná terasa z časti zastrešená.

Financovanie je možné riešiť aj cez Hypoúver - vieme zabezpečiť. IS: Voda, kanál, elektrika, osvetlenie a optika od T-com.

Cena domu v holodome komplet aj s pozemkom 325.000 EUR

Miloslavov je krásna a veľmi perspektívna a obľúbená lokalita, 5km od okraja BA, kúsoček na nový obchvat Mostu s napojením na nový nultý obchvat Bratislavy. Vlak, autobus, jazera Košariská, 1300m2 - nove obchodne priestory - Billa, 101 drogéria, polícia, lekáreň, pekáreň .... škola, škôlky, fitness s bazénom.

Dohodnite si obhliadku, radi sa vám venujeme, dáme komplet info aj podklady - 0948 326 777

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu