Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 11. 2021
Dolnostredská, Sereď
!!! Výrazne znížená cena !!! Rodinný dom Sereď Dolnostredská ul.
200 000 €

!!! Výrazne znížená cena !!! Rodinný dom Sereď Dolnostredská ul.

Dolnostredská, Sereď, okres Galanta
200 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 131 m2
  Zast. plocha: 107 m2
  Plocha pozemku: 466 m2
 • Cena za m2: 1 526,72 €/m²
  ID inzerátu: 4580990
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom Seredi na Dolnostredskej ul. Podlahová plocha obytnej časti domu predstavuje podľa nameraných hodnôt cca 131 m2. Dispozične pozostáva:

- prízemie: vstupná chodba, obývačka (zo vstupom na terasu o výmere cca 23 m2), jedáleň, kuchyňa, komora, samostatné WC, centrálne schodisko na poschodie / podkrovie a do pivničných priestorov

- poschodie / podkrovie: 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a menší skladový priestor

- pivničné priestory: chodba, technická miestnosť, jedna miestnosť kde sa nachádza sauna, jedna miestnosť kde sa nachádza vaňa a sprcha, jedna priechodná miestnosť so schodiskom za dom, jedna menšia miestnosť a nižšie pivničné priestory na uskladnenie ovocia a zeleniny. Celková plocha pivničných priestorov predstavuje cca 83 m2.

- súčasťou domu je aj garáž o výmere cca 19,4 m2

Dom leží na pozemku o výmere 466 m2.Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia v roku 2016. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: teplovodné podlahové s plynovým kotlom. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia, studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, rybolov (domček sa nachádza v tesnej blízkosti rieky Váh), krb na terase.Cena 200 000 €Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom alebo Notárom, overenie podpisov.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžete vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1992
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2016
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 23 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty