Predaj 2 izb. bytu prerobeného na 3 izb., v tichej lokalite plnej zelene, na Bradáčovej ul., 512
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Bradáčova, Bratislava V - Petržalka
Predaj 2 izb. bytu prerobeného na 3 izb., v tichej lokalite plnej zelene, na Bradáčovej ul., 5/12
179 900 €

Predaj 2 izb. bytu prerobeného na 3 izb., v tichej lokalite plnej zelene, na Bradáčovej ul., 5/12

179 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 55 m2
 • Cena za m2: 3 270,91 €/m²
  Energie: 160 €/mesiac
  ID inzerátu: 4581001
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izb. byt v Bratislave - Petržalke, Bradáčova ulica, na 5.p. z 12-tich v tichej lokalite plnej zelene v tesnej blízkosti Lesoparku Starý Háj, dostihovej dráhy a Petržalskej hrádze.

Byt prešiel dispozičnou zmenou z pôvodného 2 izbového bytu o výmere 54,97 m2, pričom vznikli 3 samostatné izby (obývačka a dve spálne) a kuchynský kút, ktorý je umiestnený v hale. Dispozícia bytu je vhodná pre rodinu, alebo aj ako investícia (čo sa prenájmu týka, všetky izby sú so samostatným vstupom, možnosť prenajímať aj po izbách).

Orientácia bytu je na západ, čo zabezpečuje svetlosť a dostatok slnka v každom ročnom období.

STAV BYTU A BYTOVÉHO DOMU
Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2019,
- elektroinštalácia v celom byte s revíznou správou;
- plynová prípojka s revíznou správou 2019;
- nové rozvody vody a odpadu,
- plastové okná v celom byte, vnútorné žalúzie;
- kúpeľňa murovaná, nové obklady, dlažba, nová vaňa a umývadlo,
- samostatné WC, závesné, nové obklady a dlažba,
- v celom byte nová laminátová podlaha,
- nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, všetko značky Electrolux,
- sklad na poschodí (hneď vedľa bytu), len pre vlastníkov bytov na poschodí, slúži ako odkladací priestor pre bicykle a kočíky,
- pivničná kobka v suteréne / na prízemí/ o výmere 1,38 m2,

Bytový dom je zateplený, kompletne vymenené rozvody v domových stúpačkách, vstup do bytovky, schránky a domové zvončeky boli vymenené, vstup do domu ako aj na poschodie je na čip, pri vstupe je zriadená vrátnica s vrátnikom, ktorý je tam denne v čase od 8:00 do 20:00 hodine, interiér bytového domu je rekonštruovaný, monitorovaný kamerovým systémom, bezbariérový prístup až do bytu.


Okolie bytového domu je plné zelene, parková úprava, lavičky. Neďaleko je Lesopark Starý Háj a Petržalská dostihová dráha. V blízkosti je Petržalská hrádza s cyklochodníkom vedúcim až do Čuňova. V blízkosti, cca 10 minút chôdze sa nachádza aj jazero Draždiak, obľúbené oddychové miesto hlavne v letných mesiacov, kde je možné sa športovo vyžiť, tenisové kurty a podobne.

V lokalite je dobrá občianska vybavenosť, nachádzajú sa tu škôlky, školy ( základná škola Gessayova, obchodná akadémia Dudova, Obchodná akadémia Hrobková), obchody s potravinami (Terno, Kaufland), reštaurácie (Pizza Mizza, Petržalská Klubovňa) a rôzne služby. Neďaleko je Dom kultúry Zrkadlový háj a Technopol.

Parkovacie možnosti v okolí bytového domu sú dobré, rýchle a efektívne dopravné spojenie s mestom, zastávka MHD je 300 metrov.

Mesačný zálohový predpis po zvýšení je 160 € / 2 osoby, zálohové platby za energie sú 25 € elektrina/ mesiac + 7 € plyn/mesiac.


V prípade záujmu o obhliadky a bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0917 678 096

K cene bude pripočítaná provízia pre RK vo výške 3.000 EUR, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov ( banková vinkulácia, notárska úschova). Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 5
 • Výťah: Áno
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty