Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Beckov
Rovinatý investičný pozemok, 55 000 m2, Beckov / okr. Nové Mesto nad Váhom
522 500 €

Rovinatý investičný pozemok, 55 000 m2, Beckov / okr. Nové Mesto nad Váhom

522 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Komerčná zóna
 • Plocha pozemku: 55000 m2
 • Cena za m2: 9,50 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4581425
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok s celkovou výmerou cca 55 000 m2 v obci Beckov. Rovinatý a slnečný pozemok je situovaný v okrajovej časti obce a je prístupný po asfaltovej ceste. Inžinierske siete: elektrina na pozemku, voda a plyn v dosahu (cca 120 m). Extravilán. V zmysle územného plánu je časť pozemku o výmere cca 14000 m2 vedená ako územie v návrhovom období určené na šport a rekreáciu (rozmer cca: 76m x 185m) Rekreačné územia v zmysle vyhlášky obsahujú časti územia obce, ktoré zabezpečujú požiadavky každodennej rekreácie bývajúceho obyvateľstva a turistov. Prípustné využitie pozemku v zmysle záväzného regulatívu: zeleň, najmä lesy a sady, ovocné sady, záhrady a záhradkárske osady, trávne plochy prípadne aj vodné toky a iné vodné plochy - športové zariadenia, ihriská, kúpaliská - zariadenia verejného stravovania a niektorých služieb - centrá voľného času - zariadenia so špecifickou funkciou - príslušné verejné dopravné a technické vybavenie - ostatné súvisiace funkcie.
Zvyšná časť pozemku cca 41 0000 m2 je v zmysle územného plánu obce vedená ako ostatné plochy bez funkčného využitia. Prípustné využitie: poľnohospodárska plocha, lesné plochy, nelesná vegetácia, trávnaté porasty + vodné toky a vodné plochy. Podmienkou prípadnej zmeny funkčného využitia je vypracovanie, prerokovanie a schválenie príslušnej územnoplánovacej dokumentácie. V obci kompletná občianska vybavenosť, veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1 + široké možnosti využitia voľného času (hrad Beckov, Tematín, Čachtice, Trenčín, rekreačná lokalita Zelená voda, vodná nádrž Bodovka, vybudované cyklotrasy). Dostupnosť do Nového Mesta nad Váhom: cca 7 km, do Trenčína: cca 15 km.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Cena 9,50 €/m2.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 185 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Extravilán
 • Funkčné využitie: Šport a rekreácia
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu