Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 12. 2021
Povina, Povina
Lukratívne stavebné pozemky v Povinej (okres KNM)
109 980 €

Lukratívne stavebné pozemky v Povinej (okres KNM)

109 980 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2820 m2
  • Cena za m2: 39 €/m²
    ID inzerátu: 4581973
AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Povina,  vo výmere celkom 2.820 m2. Pozemok svojou výmerou vhodný aj na niekoľko stavieb je  evidovaný ako TTP, je súčasťou územného plánu s určením k výstavbe rodinných domov.  Len mierna svahovitosť, krásny výhľad na okolie, prístup  po asfaltovej ceste a riedko zastavaná časť obce ponúka príjemné bývanie.  Inžinierske siete sú v dosahu priamo na okraji pozemku. .V prípade záujmu je možné kúpiť aj susedné pozemky (výhodná cena) ) v celkovej výmere   cca 1000 m2   a  1430 m2.  Pozemky sú vysporiadané a bez tiarch, k budúcej výstavbe majiteľ predloží územnoplánovaciu informáciu stavebného úradu obce.

V prípade kúpy niektorých z pozemkov cez našu RK ponúkame spoluprácu s  renomovanou projekčnou spoločnosťou a profesionálne finančné poradenstvo.,

 Cena:  39 eur/m2, kontakt: +421 905844054,  www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn

 

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu