Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Poprad
Investičná Príležitosť - ZIRKÓN, kráľovský apartmán / byt v LEVOČSKOM PALÁCI
Cena dohodou

Investičná Príležitosť - ZIRKÓN, kráľovský apartmán / byt v LEVOČSKOM PALÁCI

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 54,79 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4582325
F043-111-JUKE

Vitajte v Levočskom paláci!
youtube.com/watch?v=8oARBhjP7MA
Sláva tohto svetoznámeho monumentu sa zrodila už v 14. storočí, a to vďaka svojej lukratívnej polohe v Levoči, meste kráľov. Tento veľkolepý skvost plný umenia bol odnepamäti domovom tých najvýznamnejších obyvateľov vtedajšej spoločnosti - najbohatších aristokratov, medzinárodných obchodníkov či kňazov. Kompletná revitalizácia tejto národnej kultúrnej pamiatky, ktorá je tiež súčasťou svetového dedičstva, prináša na slovenský trh absolútne unikátnu zbierku 20 trofejí v podobe renesančných apartmánov limitovanej edície. Kúpou týchto apartmánov najvyššej kvality sa stanete vlastníkmi podielu paláca, ktorý sa okamžite stáva Vaším domovom a zároveň získavate kľúč k oddychu, autentickej harmónii a pokoju, kde sa nebo dotýka zeme a kde sa sen stáva skutočnosťou. S hrdosťou Vám predstavujeme náš exkluzívny kráľovský klenot ZIRKÓN.

POPIS
Rozľahlý exkluzívny VIP 1-izbový apartmán ZIRKÓN sa nachádza na 2. poschodí paláca a je orientovaný na západnú stranu s výhľadom na Kláštorskú ulicu. Jeho veľkorysá výmera až 54,79 m2 poskytuje majiteľovi božský komfort priestoru. K tomuto skvostu patrí aj dodatočný priestor na chodbe paláca.
Celý apartmán je vybavený oslnivým travertínom i drahocennými lustrami. Dominantou je obývací priestor v ktorom je umiestená dobová kuchynská linka so spotrebičmi.

LOKALITA
Vďaka svojej bohatej minulosti patrí Levoča medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá. Levoča sa pýši vrcholnými stavbami svetskej renesančnej architektúry na Slovensku ako napríklad budovou bývalej levočskej radnice s arkádami a rímskokatolícky farský Kostol sv. Jakuba. Na námestí Majstra Pavla neprehliadnete klietku hanby z 16. storočia, ktorá sa v minulosti využívala na verejné pranierovanie. Centrálne námestie lemuje vyše 50 pozoruhodných meštianskych a patricijských domov takže Vy alebo Vaši hostia tu či v okolí máte množstvo možností počas rekreácie.

TECHNICKÉ PARAMETRE
2. poschodie
1-izbový apartmán
Podlahová plocha apartmánu: 54,79 m2
Predsieň : 5,70 m2
Kúpeľňa / WC : 4,19 m2
Obývacia izba + kuchyňa : 44,90 m2

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Gratulujeme, práve ste pri zrode absolútne jedinečnej investičnej príležitosti! Rozoznali ste jedno z najlukratívnejších nadčasových generačných dedičstiev, ktoré sú momentálne prítomné na realitnom trhu v slovanských krajinách. Cena tohto unikátu, ktorý môže byť práve Váš, v renesančnom prevedení dizajnového interiéru s famóznym zariadením je kompletná vrátane DPH a bez navýšenia. Ako najlepší a najstarší spôsob uloženia financií, táto investícia reprezentuje železnú ochranu vašich prostriedkov pred infláciou budúceho roka. V cene je tiež zahrnutý podiel na spoločných priestoroch a zastavanom pozemku, vrátane kompletného právneho servisu a všetkých nákladov spojených s prevodom vlastníckych práv nehnuteľnosti.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť limitovanej edície a zavolajte nám ešte dnes!

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty