TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Hliník nad Váhom, Bytča
TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom
159 000 €

TOCA – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom

Hliník nad Váhom, Bytča, okres Bytča
159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Zast. plocha: 190 m2
  Plocha pozemku: 662 m2
 • Cena za m2: 836,84 €/m²
  ID inzerátu: 4582375
TOCA – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby nadštandardne veľkého 4izbového rodinného domu pre náročnejších klientov s integrovanou garážou a integrovaným parkovacím miestom v Hliníku nad Váhom. Murovaný tehlový 4izbový rodinný dom so zastavanou plochou až 190m2 – 166,45m2 podlahovej plochy (z toho je zastrešená terasa o výmere 10,15m2, garáž 23,7m2 a zastrešené parkovacie miesto 16,65m2) na pozemku s plochou 669m2. Dom je súčasťou rezortu so štyrmi rodinnými domami so súkromnou cestou v rezorte. Architektúra všetkých domov je v rovnakom štýle čo vytvára veľmi pekný a ucelený komplex moderného rezortného bývania. Dom má vlastný zdroj vody a predáva v stave hrubej stavby čo ponúka majiteľovi dokončenie podľa vlastného vkusu. Takto máte dokončenie pod dohľadom a môžete tak znížiť cenu dokončenia stavby. Počas vlastného dokončenia výstavby máte možnosť ovplyvniť farbu okien a výplň vchodových dverí. Pozemok je slnečný a je situovaný pri obecnej ceste v okrajovej časti obce – doslova pod lesom. Pôdorys (v inzeráte) je rozdelený na dennú a nočnú časť s vchodom z boku stavby. Pozostáva z dvoch detských izieb, rodičovskej spálne, kúpeľne s WC, samostatného WC, zádveria, chodby, veľkej technickej miestnosti, obývačky s kuchyňou s východom na zastrešenú terasu, jednej plne integrovanej garáže a jedného nadstrešeného parkovacieho miesta, ktoré je súčasťou stavby a jednoduchou stavebnou úpravou to môže byť rovnako uzatvorená garáž. Z obývačky vedú teda veľké terasové dvere na terasu situovanú na juhozápadnú stranu. Profesie na dokončenie stavby do stavu na kľúč máme zabezpečené. Pomôžeme vám s dokončením stavby.

Cena nehnuteľností je 159.000€

Viac informácii len osobne. Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý - TOCA real, s.r.o. Bytča

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Kontakt na finančného poradcu, kde si môžete preveriť Vaše finančné možnosti a pripraviť sa tak dôkladne, bezpečne a zodpovedne na kúpu akejkoľvek nehnuteľnosti je - Radoslav Papánek 0911 264 970. Vybavenie úveru (financovania komplexne) je samozrejme bezplatná.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu