S30 - Projekt z dielne ByBold
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2021
Šalviová, Bratislava II - Ružinov
S30 - Projekt z dielne ByBold
195 000 €

S30 - Projekt z dielne ByBold

195 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 47,5 m2
 • Cena za m2: 4 105,26 €/m²
  ID inzerátu: 4582784
Prívetivá mierka, osobitý dizajn.

Náš najnovší projekt S30 je hotový a pripravený na predaj. Je výsledkom dômyselného a praktického návrhu architekta v precíznom prevedení. Projekt S 30 vystihuje prívetivá mierka a osobitný dizajn s čistými líniami a nadčasovým minimalizmom. Tak ako ostatné projekty ByBold, aj tento sa nachádza v atraktívnej lokalite a pre svojich budúcich majiteľov je pripravený na nasťahovanie. Byt je kompletne novo zrekonštruovaný a zariadený vstavaným nábytkom na mieru spolu so spotrebičmi. Vstavaný nábytok vytvára opticky jednotnú líniu bytu a ponúka praktický úložný priestor. Dômyselným dispozičným riešením, jemnými farbami a dizajnovými prvkami sme vytvorili ďalší jedinečný priestor pre inšpiratívne bývanie. Pretože na priestore, kde žijeme záleží.

LOKALITA

Byt sa nachádza v obytnom dome na Šalviovej ulici v Mestskej časti Bratislava – Ružinov, ktorá poskytuje moderné a kvalitné bývanie s dobrou dostupnosťou a kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza obchodné centrum RETRO s komplexom služieb, verejné športovisko a detské ihrisko.

DISPOZÍCIA

2 izbový byt s výmerou 47,47m2 sme stavebnými úpravami prispôsobili súčasným potrebám. Pôvodné plné steny a dvere sú nahradené transparentnými prvkami a otvoreniami, ktoré presvetľujú pôvodne tmavé kúty a vytvárajú priehľady naprieč celým priestorom. Vďaka južnej orientácii ponúka presvetlený priestor, pôsobí teplým dojmom a jeho situovanie na najvyššom poschodí umožňuje príjemné výhľady na okolitý Ružinov.

Členitosť dispozície ustúpila jednoduchosti a vzdušnosti. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, kúpeľne, spálne a obývacej izby. V pôvodnej dlhej a členitej hale je vytvorený veľkorysý úložný priestor, ktorý prechádza jednotlivými miestnosťami vstupu a obývacej izby. Kuchyňu vystriedala spálňa, ktorá je teraz prístupná z obývacej izby alebo kúpeľne. Zo spálne sa vstupuje na balkón. Drevenými sklenými konštrukciami a otvoreniami v hornej časti priečok je priestor kúpeľne vizuálne prepojený so zvyškom bytu. Otvorením kúpeľne sa priestor bytu zväčšil a presvetlil. Pôvodné drevené parkety sme nechali vyniknúť. Zvyšok je v neutrálnej bielej s jemnými farebnými akcentmi.

Naše projekty si vždy rýchlo nájdu svojich nových majiteľov, preto ak Vás náš najnovší projekt zaujal, kontaktujte nás a dohodnite si termín obhliadky.

Ďalšie pripravované projekty z našej dielne nájdete na www.bybold.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Podlažie: 9
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Balkón: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty