Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2023
Boženy Nemcovej, Poprad
3-izbový APARTMÁN 4B na 4.NP v APARTMÁNOVOM DOME GRÉB PARK NA PREDAJ
168 669 €

3-izbový APARTMÁN 4B na 4.NP v APARTMÁNOVOM DOME GRÉB PARK NA PREDAJ

Boženy Nemcovej, Poprad, okres Poprad
168 669 €

cena bez DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 62,47 m2
 • Cena za m2: 2 700 €/m²
  ID inzerátu: 4583309
APARTMÁNOVÝ DOM GRÉB PARK
INVESTUJTE do najnovšieho apartmánového projektu v meste POPRAD!
www.grebpark.sk

Cena je uvedená bez DPH! Cena vrátane DPH je 202.403,- €.
Cenník a ostatné voľné apartmány Vám radi pošleme e-mailom.

Ponúkame na PREDAJ nové apartmány v APARTMÁNOVOM DOME GRÉB PARK, ktorý sa nachádza v blízkosti populárneho Aquaparku AquaCity Poprad, Národného tréningového centra Slovenského futbalového zväzu v Poprade, historickej časti mesta Spišská Sobota a Zimného štadióna s novou najmodernejšou tréningovou halou a plánovanou futbalovou halou. Okolie ponúka pokojnú, veľmi tichú lokalitu s rybníkmi, riekou Poprad, cyklistickým chodníkom, množstvom zelene s borovicovým lesíkom, kde sú skvelé možnosti pre športové aktivity a relax. Neďaleko sa nachádza aj KOLIBA, LIDL a centrum mesta je vzdialené chôdzou 10 minút.

Apartmánový dom pozostáva z 5 nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia pre parkovacie státia. Apartmánovú časť tvorí spolu 39 apartmánov s balkónmi, príp. terasou.

- 1.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové apartmány
- 2.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
- 3.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
- 4.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
- 5.NP veľkometrážne apartmány s terasami

Apartmány sa predávajú v prevedení ŠTANDARD. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi – indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra, drez, batéria, digestor. Vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere so zárubňami, kvalitné vinylové podlahy. Sociálne zariadenie s vybavením – dlažba, obklad, sprchovací kút, umývadlo, WC, batérie, príprava na práčku. V apartmáne je domáci video vrátnik, vypínače, zásuvky. APARTMÁN 4B na 4.NP má podlahovú plochu 54,43 m2 + balkón 8,04 m2. Jedná sa o 3-izbový apartmán s orientáciou na juh.

K apartmánu je povinné si prikúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži za cenu 18.000,- Eur bez DPH, t.j. 21.600,- vrátane DPH.
Predpokladaný termín začatia výstavby 2. kvartál 2022. Predpokladaný koniec výstavby 2. kvartál 2024.

Spôsob FINANCOVANIA
* bezplatne na 3 až 5 dní predrezervácia apartmánu
* 5.000,- Eur rezervačný poplatok pri podpise Rezervačnej zmluvy
* 30 % pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve (odpočíta sa 5.000,- Eur, ktoré budú uhradené pri podpise Rezervačnej zmluvy)
* 20% pri dokončení podlažia v hrubej stavbe, na ktorom sa nachádza Váš apartmán
* 20 % dokončená hrubá stavba a apartmány zapísané na liste vlastníctva
* 30 % po kolaudácii

VÝNIMOČNÁ POLOHA
Ideálny dojazd je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žilina. GRÉB PARK sa nachádza sa iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

SPIŠSKÁ SOBOTA
Centrum Spišskej Soboty tvorí čerstvo zrekonštruované námestie spolu so zvonicou, Mariánskym stĺpom a neskororománskym rímskokatolíckym farským kostolom svätého Juraja z roku 1273, v ktorom sa nachádza:
- vyrezávaný organ z roku 1662, široký 780 cm, ktorý má 814 píšťal
- 6 oltárov, z toho hlavný je od majstra Pavla z Levoče.
Stojí tu aj dom, v ktorom bol ubytovaný Matej Korvín. Na jeho počesť je tu vytesaná aj pamätná tabuľa. Na opačnom konci lievikovitého námestia stojí aj klasicistický evanjelický kostol z roku 1777. Pomedzi renesančné domy vedie od kostola úzka ulička k starodávnemu cintorínu.

MESTO POPRAD
Prvá písomná zmienka sa zachovala už z roku 1256. Poprad je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov. Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota, s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte dostupné z GRÉB PARKU iba pár minút chôdzou. V letných mesiacoch môžete relaxovať v útulných reštauráciách a kaviarničkách s terasami.

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Gréb park

Počet bytov: 4
Stav projektu: V príprave
Ukončenie výstavby: 01.07.2024
Cena od: od 99 792 €

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu