Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2022
Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto
Exkluzívne Predaj 4-izb. byt; 95m2; Vajnorská ul.; oproti OC VIVO ( Polus); Bratislava
285 000 €

Exkluzívne Predaj 4-izb. byt; 95m2; Vajnorská ul.; oproti OC VIVO ( Polus); Bratislava

285 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 95 m2
 • Cena za m2: 3 000 €/m²
  Energie: 190 €/mesiac
  ID inzerátu: 4583383
Predám dobre dispozične riešený 4-izb. byt – v súčasnosti 4- tá miestnosť ( izba) otvorená, resp. oddelená od obývacej izby priečkou a využívaná ako priestor na stolovanie a hobby. Byt je priestranný, svetlý a zaujímavý netradičným riešením.

Byt sa nachádza na 4.poschodí – nadstavba bytového domu, skolaudovaná v 2007. Podlahová plocha bytu je 95m2; úžitková ( pochôdzna) 69m2.

Interiér bytu tvoria drevené trámy, ktoré dotvárajú pekný architektonický prvok podkrovnému bytu. Na mieru vyrobené a zabudované šatníkové zostavy k odkladaniu osobných vecí vypĺňajú priestor v nepochôdznej – zošikmenej časti bytu.

Každá miestnosť má samostatný vstup. Kúpeľňa je priestranná; kuchyňa vybavená potrebnými spotrebičmi.

V byte je kotol na kúrenie a výrobu teplej úžitkovej vody, čo je veľkou výhodou – nižšie mesačné náklady.

Bonusom tejto nehnuteľnosti je veľký súkromný oplotený a uzamykateľný dvor z časti využívaný k parkovaniu osobných áut majiteľov bytov. Nachádza sa tu detské ihrisko s posedením. Obyvatelia si tu pestujú rôzne bylinky...zeleninku na vyvýšených záhonoch. Komunita tohto bytového domu je veľmi priateľská, panujú tu dobré susedské vzťahy.

Orientácia bytu :
Východ – 2x spálňa a obývacia izba
Západ – kuchyňa, hobby izba, kúpeľňa.

Mesačné náklady :
Správca : 120,- EUR
Plyn: 50,- EUR
Elektrika : 20,- EUR

Plánované a aj schválené sú rôzne revitalizačné práce, ktoré sa majú realizovať v 2022 roku. Napr. : pohodlnejší parking vybudovaný na základe projekt. dokumentácie; nové detské ihrisko; lavičky v parku; nové vstupné brány do bytového domu a vstupné brány do dvora na diaľkové ovládanie ( vjazd automobilom).

Lokalita:

Bývanie v tejto časti Bratislavy je veľmi vyhľadávané vzhľadom na vysokú infraštruktúru, či už z dopravnej oblasti alebo občianskej vybavenosti. Veľké plus zohráva určite pohodlná doprava električkou; oproti OC VIVO ( predtým Polus), kde je zastúpená široká škála obchodov a služieb. V lete máte kúsok k jazeru Kuchajda. V dostupnosti sú školy a škôlky a rôzne záujmové činnosti.

Cena : 285.000,- EUR

Obhliadky a ďalšie informácie :

Petra Lešková
licencovaný Realitný maklér NARKS

0904 737 007
petra.leskova@winnersgroup.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Orientácia: Východná
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty