Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Sokolovce
Novostavba-uzavretá hrubá stavba, Sokolovce
135 000 €

Novostavba-uzavretá hrubá stavba, Sokolovce

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 410 m2
 • Cena za m2: 675 €/m²
  ID inzerátu: 4583867
180004 -  Ponúkam na predaj dvojpodlažnú novostavbu-uzavretú hrubú stavbu 4-izbového rodinného domu, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.
Rodinný dom je postavený na rožnom rovinatom pozemku o celkovej výmere cca 410 m2. Plocha: zastavaná 112m2 + 24m2 terasa na prízemí + 24 m2 terasa na 1. poschodí,  úžitková cca 200m2.

Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba(predsieň), technická miestnosť, obývačka s kuchyňou a špajzou + terasa, 3x spálňa, kúpelňa, samostatné WC, chodba.

Stavba bola postavená v roku 2021 z Porfixu o rozmeroch 14m x 8m. Stropy: prízemie - železobetónový, 1.poschodie - drevené stropnice, strecha domu je rovinatá, zateplená s hydroizoláciou Fatrafol. Na dome sú už osadené plastové okná s trojsklom a vstupné dvere, spravené rozvody vody a odpadu, komplet elektroinštalácia.
Inžinierske siete - plyn, elektrina 220V / 400V,  sú na hranici pozemku, obecný vodovod pred pozemkom, kanalizácia v obci nie je, treba riešiť buď žumpou, alebo ČOV.
Výhody: slnečný, škola, škôlka, autobus, rybolov, turistika, cykloturistika.

Cena v súčasnom stave nehnuteľnosti je 135.000,- €  Možnosť dokončenia stavby stavebníkom podľa projektu, ale aj podľa vlastných predstáv. Projektová dokumentácia bez problémov k nahliadnutiu ...Cena po dokončení stavby na kľúč je 175.000,-€


Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo na mail adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " "

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu