Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Vaďovce
MS258 Zrekonštruovaný dom vo Vaďovciach.
90 000 €

MS258 Zrekonštruovaný dom vo Vaďovciach.

90 000 €

znížená cena!


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Zast. plocha: 115 m2
  Plocha pozemku: 700 m2
 • Cena za m2: 1 000 €/m²
  ID inzerátu: 4584048
Rodinný dom po rekonštrukcii sa nachádza v obci Vaďovce (okres Nové mesto nad Váhom) na oplotenom, udržiavanom, rovinatom (700 m2) pozemku. Jedná sa o jednopodlažný, nepodpivničený dom s valbovou strechou, bez obytného podkrovia, postavený v roku 1965, z pálenej tehly. Dom pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s WC, chodby, komory so schodiskom na povalu a zakrytej vstupnej predsiene vytvorenej z kovových profilov vyplnených sklenenou výplňou po bokoch a zakrytej plechovou krytinou. Podlahy sú z drevenej dlážky v izbách, v kuchyni, na chodbe a keramickou dlažbou v kúpeľni s WC. Zastavaná plocha je 115 m2 (12x9,6m).
Dom bol rekonštruovaný v roku 2010, pričom rekonštrukcia pozostávala z výmeny strešnej krytiny (betónová škridla), odkvapových žľabov a zvodov (lakovaný plech), výmeny okien za plastové okná a zateplenia vonkajších stien 8 cm polystyrénom s novou omietkou.
Vykurovanie v RD je zabezpečené ústredným kúrením na plyn, rozvod vody z verejného vodovodu, kanalizácia trativodom, elektrické rozvody 230 400 V.
Vo dvore je postavená hospodárska budova o výmere 24 m2 (6x4 m) z PUR panelov (o hrúbke 150 mm), z vonkajšej strany obložená dreveným obkladom, betónovou podlahou s keramickou dlažbou, zastrešená pultovou strechou s plechovou krytinou, nezapísaná v KN.
Prístup autom je celoročný po asfaltovej ceste. Autobusová zastávka cca 500 m. V obci Vaďovce je dobrá občianska vybavenosť (škôlka, škola 1-4, obchod, pošta).
Bližšie info: Ing. Miloš Sabo, 0905 305 937, sabo@a3real.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Predzáhradka: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty