Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Kozárovce, Kozárovce
F005-18-SILAa
Cena dohodou

F005-18-SILAa

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Reštauračné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 1650 m2
 • ID inzerátu: 4584653
F005-18-SILAa
Ponúkam na predaj penzión - pohostinské zariadenie - viacúčelovú budovu v tichej časti obce Kozárovce na pozemku o celkovej výmere 1650 m2.
Na pozemku sa nachádzajú tri budovy - pohostinské zariadenie prepojené v jeden celok s penziónom a samostatne stojaca viacúčelová budova - kancelárie.
Zabehnuté pohostinské zariadenie j s kompletne vybavenou kuchyňou s kapacitou až 250 miest vrátane veľkej prekrytej terasy.
Poschodová budova je ubytovacie zariadenie - penzión, kde na prízemí sa nachádza technická časť a skladové priestory a na poschodí je ubytovacia časť s kapacitou okolo 35 až 60 lôžok.
Samostatne stojaca budova na pozemku je viacúčelová stavba, ktorá je momentálne využívaná ako kancelárske priestory. Súčasťou kancelársky priestorov je samostatný apartmán vhodný na bývanie
Budovy boli kompletne zrekonštruované postupne od roku 2004. Posledná rekonštrukcia bola v roku 2020 .Na pozemku sa nachádzajú parkovacie miesta v uzatvorenom dvore pre 10 áut. Komplex sa predáva so zariadením. Nezaťažený v osobnom vlastníctve.
Objekt je zaujímavo riešený s veľkým podnikateľským potenciálom . V prípade záujmu viem zabezpečiť pomoc pri financovaní formou hypotéky .
Cena je dohodou

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Ústredné, Krb
 • Plyn: Na pozemku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty