Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Štítová, Bratislava IV - Devín
Pozemok s krásnym výhľadom v záhradkárskej osade v Devíne
63 000 €

Pozemok s krásnym výhľadom v záhradkárskej osade v Devíne

63 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 30 m2
  Zast. plocha: 15 m2
  Plocha pozemku: 415 m2
 • Cena za m2: 2 100 €/m²
  ID inzerátu: 4584836
Hľadáte pokojné miestečko v prírode na načerpanie nových síl (nielen) počas lockdownu? Chýba Vám k bytu záhrada? Možno hľadáte práve toto...

Dvojpodlažný murovaný domček so záhradou v nádhernom prostredí pod lesom v Devíne hľadá svojho nového majiteľa - niekoho, kto ocení, že v záhrade je kopec ovocných stromov a vinič.

Nehnuteľnosť sa nachádza v záhradkárskej osade na južne orientovanom svahu. Je prístupná peším chodníkom. Možnosť parkovania je na parkovisku vzdialenom 150m na konci Štítovej ulice. Domček je na liste vlastníctva vedený ako záhradná chata, pozemok je vedený ako záhrada.

Veľkosť pozemku je 415m2, je terasovo upravený a osadený prevažne ovocnými stromami a viničom. Zastavaná plocha chaty 15m2. Chata má dve podlažia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s komorou, na poschodí je izba s balkónom. Obe miestnosti majú samostatný vstup z vonku. Do chatky je privedená elektrina, kúrenie je riešené kachľami.

Pozemok je svahovitý, je z neho pekný výhľad. Je prístupný zdola zo Štítovej ulice a zhora z ulice Spätná cesta. Vzdialenosť do lesa je cca 300m, vedie tade turistická červená trasa - Cesta hrdinov SNP.

Na okolitých pozemkoch sa nachádzajú prevažne záhrady, kde-tu je už aj rodinný dom. Na svahu oproti sa nachádza nová výstavba Zelené terasy Devín.

Siete - na pozemku sa nachádza elektrina. Najbližšie pripojenie na vodu je cca 150m.Zastávka MHD (Cyril a Metod) je vzdialená 700m.

Ak Vás táto ponuka zaujala, dohodnite si obhliadku, rada si s Vami urobím výlet do prírody.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty