Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 01. 2022
Večelkov
ZNÍŽENÁ CENA!!! RODINNÝ DOM/CHALUPA - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ
29 900 €

ZNÍŽENÁ CENA!!! RODINNÝ DOM/CHALUPA - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ

29 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 112 m2
  Zast. plocha: 250 m2
  Plocha pozemku: 2412 m2
 • Cena za m2: 266,96 €/m²
  ID inzerátu: 4585332
ID:050-12-ANO3
3D obhliadku si môžete pozrieť na: https://my.matterport.com/show/?m=PtrJbPYpiua
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu v krásnom autentickom dedinskom prostredí Večelkov, obklopenom všade navôkol prírodou. Celková rozloha pozemku 2412m², z toho samotný dom tvorí cca 112m² vrátane pivnice (celý dom je podpivničený) a pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kúpeľne, chodby a WC, je celý podpivničený a je tu vytvorená aj menšia miestnosť s vodovodom aj elektrinou, ktorá by mohla slúžiť napr. ako letná kuchynka.
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, na celom dome bola vymenená elektrika vrátane nových ističov a elektrickej skrinky, k dispozícii nočný prúd a prívod aj na 380V, a v celom dome je namontovaná vodoinštalácia zo studne nachádzajúcej sa na nádvorí. Pár metrov od domu sa však nachádza aj prípojka na obecný vodovod. K dispozícii je aj nová vodárnička. Ohrev vody je zabezpečený novým 80l bojlerom. Vykurovanie je na pevné palivo - krbovou vložkou, a pieckou, je však možnosť zakúriť aj do klasického sporáka na drevo, na ktorej domáca pani najradšej aj varí. Plynová prípojka sa nachádza na verejnej komunikácii cca 10m od domu. Kanalizácia v obci nie je vybudovaná, väčšina domov ju má riešenú čističkou odpadových vôd. Pri tomto dome je zatiaľ provizórna žumpa. Do domu je zavedený aj optický internet a pevná linka, sú tu dostupné všetky mobilné siete. Dom je postavený z nepálených tehál, hrúbka múrov je 50cm, základy sú kamenné, odizolované IPOU, vďaka čomu je celý dom suchý vrátane pivničných priestorov. Krov je veľmi zachovalý, postavený na betónovej platni, čo umožňuje v prípade záujmu výstavbu podkrovia, strešná krytina je z pálenej škridle, ktorá je tiež zachovalá. Okná sú pôvodné drevené, tiež veľmi zachovalé a typicky chalupárske. Interiérové dvere sú taktiež pôvodné drevené a veľmi zachovalé. V celom dome je drevená podlaha, tiež veľmi zachovalá, bez znakov poškodenia, je však potrebné ich prebrúsiť a prípadne nalakovať... Celý dom je veľmi priestranný, slnečný, vzdušný a suchý. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy - jabloň, hruška, slivka, marhule, orech, lieska, ríbezle, černice, maliny a úrodný vinič čierne Othello. V okolí je niekoľko možností na rekreáciu, turistiku, hubárčenie, neďaleko sa nachádza zhruba 22 monumentov, jazero využívané na rekreačné účely a tiež vyhľadávaný rybník Gemerský Jablonec. Celá dedina je veľmi slušná, pokojná, súdržná a nápomocná.
Cena: 29 900 €
Prostredníctvom našich finančných a hypotekárnych špecialistov Vám pomôžeme s financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty