Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2022
Rustaveliho, Bratislava III - Rača
REZERVOVANÝ - Priestranný byt s terasou a výhľadom v RAČI
296 000 €

REZERVOVANÝ - Priestranný byt s terasou a výhľadom v RAČI

296 000 €

Vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90 m2
 • Cena za m2: 3 288,89 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4586312
TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť výnimočný trojizbový byt s terasou a balkónom v projekte Radničné námestie Rača (RNR).BYT:

Byt je pôdorysne riešený tak , aby spĺňal náročné požiadavky na moderné a pohodlné bývanie. Vnútorné deliace priečky v byte sú postavené z tehál POROTHERM 14 P+D a z tehál POROTHERM 11 P+D. Zvukoizolácia v byte je hrúbky 45mm.

Byt pozosáva z troch priestranných izieb - hlavná obývacia miestnosť je spojená s veľkou kuchyňou ( 33m²) a vstupnou halou. Zvyšné izby ( spálne - každá 13m² ) sú situované v nočnej časti bytu a sú prepojené prostredníctvom balkónu. K obývacej miestnosti prislúcha terasa o rozlohe 6m², z ktorej je výhľad na okolitú krajinu, pričom k zvyšným dvom izbám prislúcha loggia o rozlohe 7m². Byt je situovaný ako na východ - spálne, tak aj na západ - obývacia miestnosť s terasou. Na všetkých oknách a dverách sú osadené interiérové žalúzie a sieťky proti hmyzu. Byt je vybavený nízkoenergetickými spotrebičmi, úspornými umývadlovými vaňovými batériami a led svetlami. V rámci bytu sa nachádzajú 2 vnútorné klimatizačné jednotky.

K bytu je potrebné si dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži - 2 x 15 000 Eur + murovaná pivnica 2 500 Eur. Možnosť vytvoriť si osobitnú "garáž v podzemnej garáži".


PROJEKT RNR:

Novostavba Radničné námestie Rača je situovaná v mestskej časti Bratislava Rača. Pozostáva zo šiestich bytových domov, ktoré spoločne vytvárajú harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. RNR poskytuje spolu 280 vnútorných a 103 vonkajších miest na parkovanie.

Strecha projektu RNR je zhotovena ako jednoplášťový hlavný strešný plášť, s opačným poradím vrstiev. Hydroizolačnú vrstvu tvoria bitumenové pásy, uložené na spádovej a betónovej vrstve s penetračným náterom, tepelná izolácia je navrhnutá z nenasiakavých tepelno-izolačných dosiek z extrudovaného polystyrénu, ochrannú vrstvu tvorí štrková vrstva s veľkosťou zrna 16 32 mm a hydroizolačné pásy sú ukončené v strešných vpustiach napojených na kanalizáciu a vytiahnuté na atiku, kde sú chránené oplechovaním. Povrchová úprava fasády je riešená ako kontaktný zatepľovací systém, ktorý je navrhnutý s konečnou povrchovou úpravou omietnutím tenkovrstvou omietkou na armovaciu maltu so sklotextilnou mriežkou farbenou v hmote so samočistiacim efektom. Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný mestský život v blízkosti prírody. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť.


LOKALITA:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou - projekt RNR zabezpečuje kaviereň, detskú obuv, zubára, pekáreň a farmárske potraviny. V pešej vzdialenosti sa nachádza nákupné centrum STOP SHOP s obchodmi ako Kaufland, JYSK, Dr. MAX, a mnoho ďalších obchodov (Billa) a služieb ako fitness centrum, materské školy, základné školy, banky, zdravotné strediská, lekárne, DM drogéria, pošta,tržnica, mäsiarstvo...


Cena:
299 000 Eur ( konečná, zahŕňa cely proces a servis prevodu nehnuteľnosti)
+ 30 000 Eur ( 2 x vnútorné parkovacie státie)
+ 2 500 Eur murovaná pivnica

Výmera: 90 m²
(interiér 73 m², loggia 7m² a balkón 6m², murovaná pivnica 4m²)


Na vyžiadanie klienta zašleme videoobhliadku, prípadne bližšie informácie a fotografie, o ktoré budete mať záujem. Rovnako v prípade Vášho dopytu Vám zašleme presnú kalkuláciu ponuku z hypotekárnej banky a zabezpečíme celý proces.

O kompletné profesionálne služby vrátane sprocesovania spracovania kúpy nehnuteľnosti a samozrejme aj zabezpečenia financovania kúpy nehnuteľností sa stará kancelária Babony TRE. Prípravu nehnuteľnosti na fotenie, fotografa, grafika či homestaiging zabezpečuje rovnako naša kancelária.

Team Babony TRE

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 6 m²
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu