Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2022
Leškova, Bratislava I - Staré Mesto
5 izbový, dvojpodlažný byt s terasou a garážou v Starom Meste
1 500 €/mes.

5 izbový, dvojpodlažný byt s terasou a garážou v Starom Meste

1 500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 5 a viac izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 255 m2
 • Cena za m2: 5,88 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4586496
DUO REAL, spol. s r.o. ponúka na prenájom dvojpodlažný veľkometrážny apartmán s galériou v renovovanom historickom objekte v centre mesta na Leškovej ul. v Bratislave. Apartmán sa nachádza v mestskej vile na 2. poschodí, je veľkoryso dispozične riešený a je situovaný na dvoch podlažiach vzájomne prepojených samonosným dubovým schodiskom. Pozostáva so štyroch samostatných izieb a obývačky a má výmeru podlahovej plochy 255 m2 z toho je terasa 32 m2. V celom apartmáne sú dubové prvky: dvere, kuchynská linka, galéria, samonosné schodisko. Vykurovanie /kombinácia podlahového a etážového/ je plynové, samostatné, plne automaticky nastaviteľné. Príslušenstvo bytu tvoria, dve kúpeľne, dve WC, polyfunkčná miestnosť a kuchyňa. V obývačke /s výškou stropu 5,7m/, ktorá má výmeru 46,2 m2 sa nachádza teplovzdušný klasický kozub na drevo a dva francúzske balkóny. Súčasťou nájmu je taktiež garáž v blízkosti objektu v ktorom sa byt nachádza. Ponúkaný apartmán je vhodný aj pre veľmi náročného klienta.
Dispozičné riešenie:
spodné podlažie: vstupná hala, obývacia izba s kozubom a galériou, spálňa, hosťovská izba, polyfunkčná miestnosť s práčkou, kuchyňa kompletne zariadená so zabudovanými elektrospotrebičmi /chladnička, mraznička, umývačka riadu/, kúpeľňa s vaňou a WC,
vrchné podlažie: spálňa s východom na terasu, samostatná izba, resp. pracovňa, terasa, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, WC a bidetom. V podkroví je úložný priestor o výmere cca 30 m2, ktorý nie je započítaný do plochy bytu.
Cena: 1 500,- €/mes. + poplatky

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty