Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Banská Bystrica
Prenájom - administratívny priestor 80 m2, Banská Bystrica, centrum.
706 €/mes.

Prenájom - administratívny priestor 80 m2, Banská Bystrica, centrum.

706 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 700 m2
 • Cena za m2: 8,83 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4586664
Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 80 m2, Banská Bystrica, centrum (Hušták). Priestor sa nachádza na 2. poschodí administratívnej budovy. Stav priestoru je čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, stierky, dlažba, nové radiátory, elektroinštalácia). Kúrenie je ústredné (doskové radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC v priestore a umývadlo. Podlahy sú dlažba. Kancelársky priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 80 m2. Stavba má vek zhruba 70 rokov. Umiestnenie stavby: rušná časť obce. Počet miestností sú celkom 2 (vstupná hala, rokovacia miestnosť+ soc. zázemie). Možnosť rozdelenia priestoru podľa potreby nájomcu SDK priečkami. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 706 Eur/mes, vr. energií (bez DPH). Záujemca o podnájom skladá pri podpise nájomnej zmluvy k rukám majiteľa vratný bezp. depozit vo výške jednomesačného nájmu. Priestor vhodný ako sídlo firmy, poradenstvo rôzneho druhu, poskytovanie služieb (finančných, právnych, realitných ap.) Parkovanie v centre limitované, spravidla za poplatok. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 70
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty