Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 06. 2022
nezadaná, Nitra
Budova a hala na PREDAJ, Nitra – Dolné Krškany
Cena dohodou

Budova a hala na PREDAJ, Nitra – Dolné Krškany

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný komerčný objekt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 1 m2
  • ID inzerátu: 4587894
Maroš Vereš +421 904 086 200
e-mail: maros.veres@v2realestate.sk

 

V2 Real Estate vám ponúka na predaj:

 

investičnú budovu s projektom prestavby a prístavby

lokalita: Nitra

časť: Dolné Krškany

 

Objekt sa nachádza v zastavanom území, je to individuálna stavba. Jedná sa o budovu s tromi nadzemnými podlažiami, a halu s jedným a čiastočne dvomi nadzemnými podlažiami. Objekt je v súčasnosti nevyužívaný, je uzavretý.  Účelom plánovanej prestavby a prístavby je nové využitie objektu ako ubytovne pre robotníkov. Objekt je taktiež možné prerobiť a využívať ako halu.

Rekonštrukciou sa obnovia a prestavajú vnútorné priestory predného trojpodlažného objektu, zadná hala bude zbúraná a bude zrealizovaná nová štvorpodlažná časť komunikačne napojená na predný trojpodlažný objekt. Technické inštalácie novozabudované vo všetkých priestoroch zabezpečia najvyššiu úroveň bezpečnosti pri využívaní priestorov a splnenie legislatívnych požiadaviek. Celý vonkajší plášť pôvodnej časti objektu (obvodové steny, strecha, okná a dvere) bude obnovený a na novej časti bude zhotovený na vysoký štandard z teplotechnického, estetického a funkčného hľadiska. Spolu s novou kotolňou bude objekt vysoko úsporný z hľadiska prevádzkových nákladov.

V rámci dispozície bude je v objekte navrhnutých 88 ubytovacích izieb pre celkovo 227 ubytovaných. Izby sú navrhnuté v štandarde buniek, každé dve izby majú spoločnú predsieň a kúpeľňu s WC. V predsieni sa nachádza vešiak, chladnička a potravinová skriňa. Izby sú vybavené posteľami, skriňami, stolíkom so stoličkami. Na každom podlaží budú priestory na varenie a pranie bielizne. Na prízemí sú navrhnuté dve spoločenské miestnosti, kuchynka, práčovňa a sklady. Vo vstupnej časti je recepcia,  kancelárie a malé potraviny - večierka. Fasáda objektu bude zhotovená zateplením, v časti kontaktným zateplením s minerálnou omietkou, a v časti vetranou fasádou s obkladom z cementovláknitých platní. Okná budú vymenené za nové s plastovým rámom sivej farby a zasklenými izolačným trojsklom. Strecha bude zateplená a opatrená kvalitnou hydroizolačnou fóliou a štrkovou vrstvou. V rámci vonkajších priestorov bude zhotovené nové parkovisko vedľa objektu z oboch strán a pred objektom. Pri vstupe bude zhotovená plocha so zámkovej dlažby.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu