Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2022
nezadaná, Brzotín
PRIEMYSELNÝ AREÁL O ROZLOHE 39 300 M2 NA PREDAJ
Cena dohodou

PRIEMYSELNÝ AREÁL O ROZLOHE 39 300 M2 NA PREDAJ

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Prevádzkový areál
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 12300 m2
  • ID inzerátu: 4588392
Ponúkame na predaj Priemyselný areál o rozlohe 39 300 m2, nachádzajúci sa v obci Brzotín, okr. Rožňava, popísaný na LV č. 284, k.ú. Brzorín, správa katastra Rožňava. Areál fungoval od kolaudácie (1985) až do roku 2001 ako Mäsokombinát š.p. a v súčasnosti funguje ako nájomný areál pod názvom AREÁL KOMBIN.

Oplotený Areál s dvoma vstupovými bránami má vybudované všetky prístupové, vnútro areálové komunikácie ako i všetky inžinierske siete a spevnené plochy/parkovisko. V areáli sa nachádza 12 objektov o celkovej výmere úžitkových plôch cca 12 300 m2: Admin. budova, Výrobná hala, Sklady, Garáže, Kotolňa, Trafostanica, Komín, Vodojem, Vrátnice, Čistička odpadových vôd a pod. Ostatné plochy tvoria komunikačné a spevnené/parkovacie plochy o celkovej výmere cca 19 500 m2 a voľné/stavebné pozemky cca 7500 m2. Viď LV č. 284, Mapu a Video v prílohe.

V celom areáli funguje zatiaľ len trafostanica s dodávkou elektrickej energie (220 a 380 v) a všetky kanalizačné rozvody. Voda a plyn sa bude dodávať po rekonštrukcii rozvodov.

V najbližšej budúcnosti, po renovácii sietí a po obnovení dodávok zo strany vodárne a plynárne sa plánuje v Areál ponúkať k prenájmu cca 35 samostatných priestorov so samostatnými meračmi energie ako i s samostatným prístupom a parkoviskom.

V Areál je dobre udržiavaný a vybavený zabezpečovacím i kamerovým systémom.

Doplnkové charakteristiky

  • Rok výstavby: 1985
  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty