Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 01. 2022
Slavnica
Stavebný pozemok v Slávnickom Podhorí - 1385 m2!
58 170 €

Stavebný pozemok v Slávnickom Podhorí - 1385 m2!

58 170 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1385 m2
  • Cena za m2: 42 €/m²
    ID inzerátu: 4588936
RADO Reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v tichom a príjemnom prostredí v obci Slávnica, časť Slávnické Podhorie. Rozmery pozemku sú približne 14x110 metrov a jeho výmera je 1385 m2. Na hranici pozemku sa nachádza obecný vodovod, elektrina vedie na druhej strane cesty.

Pozemok je situovaný na začiatku obce, kde prebieha výstavba nových rodinných domov. Prístup na pozemok je priamo z asfaltovej cesty. Budúcim majiteľom ponúka kľudné a pohodové bývanie v blízkosti prírody avšak s výbornou dostupnosťou do okolitých obcí a miest. Obec Bolešov s kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialená približne 4 km, Nemšová 8 km, Dubnica nad Váhom 10 km, diaľnica D1 8 km.

Oblasť Považia ponúka svojim obyvateľom veľa možností na cyklistiku a turistiku, v blízkosti nájdeme obľúbené miesta - Tlstú horu, Dračiu studňu, hrad Vršatec, letisko Slávnica a viacero cyklotrás.

Cena pozemku: 58 170 Eur (42 €/m2)


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu