Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2022
Hlavná, Nitra
Exkluzívne PNORF – samostatný 3i RD, 125 m2, 702 m2, H. Krškany - Nitra
145 000 €

Exkluzívne PNORF – samostatný 3i RD, 125 m2, 702 m2, H. Krškany - Nitra

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 702 m2
 • Cena za m2: 1 160 €/m²
  ID inzerátu: 4589084
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj pôvodný, samostatne stojaci, 3 izbový rodinný dom so sedlovou strechou, externým obytným domčekom a pivnicou, predzáhradkou a záhradou nachádzajúci sa v časti Nitry - H. Krškany.

Dispozícia domu: chodba, predsieň s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a 3x izby. Vedľa centrálnej budovy stojí obytný domček s jednou izbou s kuchynským kútom, komorou a kúpeľňou s toaletou.

Dom je napojený na všetky IS vrátane vlastnej studne s výnimkou kanalizácie, ktorej prípojka je pred domom. Dom má vlastnú betónovú žumpu. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom radiátorov. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom.

Pozemok vo výmere 702 m2 je rovinatý a priamo prístupný z ulice po celej jeho 34 m šírke. Nehnuteľnosť, ktorá je v susedstve frekventovanej Novozámockej ul. je vhodná aj na vybudovanie komerčného objektu, sídla spoločnosti alebo obchodu. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty