Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Tichá, Trenčín
PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2, 347 m2, terasa, Záblatie - Trenčín
179 900 €

PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 114 m2, 347 m2, terasa, Záblatie - Trenčín

179 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 114 m2
  Zast. plocha: 129 m2
  Plocha pozemku: 347 m2
 • Cena za m2: 1 578,07 €/m²
  ID inzerátu: 4589139
PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného holodomu s terasou v novej zástavbe s bezproblémovým prístupom k D1 a do centra mesta v časti Záblatie Trenčína.

Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie, vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou (44 m2) a vstupom na terasu JZ orientácie, 3x nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatná toaleta.
Rodinný dom si môžete kúpiť s pozemkom vo výmere od 347 m2 do 625 m2. Cesty a všetky siete v lokalite sú skolaudované.

Konštrukčné a technologické riešenie rodinného domu:
Základové konštrukcie sú tvorené základovými pásmi do nemrznúcej hĺbky 100 mm pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT o hrúbke 400 mm,
Obvodové nosné murivo hr. 300 mm, vnútorné nosné murivo hr. 250 mm a vnútorné priečky hr.115 mm (pálená tehla), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 100 mm,
Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm, Krytina strechy je betónová, farba čierna,
Okná sú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Farba okien v interiéri je biela, v exteriéri antracit. Vchodové dvere do objektov sú bezpečnostné, plastové s oceľovou výstuhou v zárubni a prahu,
Vnútorné parapety biele,
Vnútorné omietky – vápenno-cementové,
Podlahy vnútorné – 150 mm betónová doska, 100 mm polystyrénová izolácia, a na ňu nasleduje podlahový vykurovací systém a ukončenie tvorí cementový poter,
Vonkajšie dlažby: betónová dlažba kladená do pieskového lôžka na podkladaný betón o hr. 60mm a betónová dlažba ukladaná do štrkového lôžka deleného po frakciách,
Kúrenie a ohrev TUV zabezpečuje plynový kotol prostredníctvom teplovodných podlahových rozvodov po celom dome,
V objekte sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou tzv.,,čokoládkou“), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod.

Vonkajšie úpravy:
Terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Spevnená plocha pre parkovacie státie a chodník pred domom, za domom vybetónovaná terasa 10 m2.
Dom sa predáva v štandarde interiéru tzv. „holodom“: dokončené všetky el. rozvody (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu a podlahového kúrenia vrátane plynového kotla, omietky a základná biela maľovka.
Bonusy domu: novostavba, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, bezproblémová dopravná dostupnosť na diaľnicu a zároveň do centra mesta, cesty a všetky siete sú v lokalite skolaudované.
V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu