Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Herlianska, Prešov
Exkluzívne PNORF – 3i RD, 109 m2, 1469 m2, 1i letný domček, záhrada, N. Šebastová - Prešov
215 000 €

Exkluzívne PNORF – 3i RD, 109 m2, 1469 m2, 1i letný domček, záhrada, N. Šebastová - Prešov

215 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 109 m2
  Zast. plocha: 145 m2
  Plocha pozemku: 1469 m2
 • Cena za m2: 1 972,48 €/m²
  ID inzerátu: 4589153
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný, 3-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, predzáhradkou, obytným letným domčekom a veľkou záhradou, nachádzajúci sa na Herlianskej ul. v Nižnej Šebastovej v mestskej časti Prešova.

Dispozícia domu postaveného v 70. rokoch: predsieň so vstupom od ulice a východom na záhradu, nasleduje chodba, z ktorej sa vchádza do dvoch nepriechodných izieb, jednej priechodnej izby a komory s výstupom na povalu.

Dom postavený z kvádrov je z ½ podpivničený a napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie a funkčnej studne. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler a vykurovanie plyn. gamatky, alternatívou je vykurovanie prostredníctvom keramických kachiel, ktoré sa nachádzajúci v dvoch izbách.

Dom, ktorý je postavený na zvýšených základoch, je s výnimkou plastových okien v pôvodnom stave, bez statických a funkčných vád, s akceptovateľnou obytnou plochou.

Za rodinným domom sa nachádza 1i rodinný domček s kúpeľňou a toaletou. Tiež je napojený na všetky IS. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Vykurovanie sa realizuje prostredníctvom plynových gamatiek, alternatívne keramickými kachľami.

Rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1469 m2 v tvare písmena L má od Herlianskej ul. šírku 21 m. Za rodinným domom sa rozširuje na 34 m.

Bonusy nehnuteľnosti: nadštandardný pozemok s možnosťou investičnej výstavby 3 rodinných domov, vidiecky charakter bývania v krajskom meste, všetky IS vrátane studne na pozemku a je ihneď k dispozícii.

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty