Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2022
Pečnianska, Bratislava V - Petržalka
Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 3i byt, 77 m2, balkón, pivnica, Pečnianska ul., Petrž
195 000 €

Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 3i byt, 77 m2, balkón, pivnica, Pečnianska ul., Petrž

195 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 77 m2
 • Cena za m2: 2 532,47 €/m²
  ID inzerátu: 4589156
Exkluzívne iba v PNORF - REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s úžitkovou plochou 77 m2, s preskleným balkónom a pivnicou, nachádzajúci sa na strategickom mieste Petržalky v tesnom susedstve Sadu J. Kráľa, centra mesta, rakúskej hranice a s výhľadom na hradný kopec.

Inteligentná dispozícia a pôdorys bytu s obytnou plochou (77 m2), kuchyňou, obývacou izbou (16 m2), spálňou (17 m2), pracovňou (8 m2), chodbou, samostatnou toaletou, kúpeľňou s vaňou, balkónom a murovanou pivnicou na poschodí sa nachádza vo fotogalérii.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: nová kuchynská linka, 2x vstavaná skriňa, plávajúce podlahy, vymurované byt. jadro, luxusné obklady, keramická vaňa s mozaikovým obkladom, nové batérie Grohe, interiérové dvere s kľučkami, obložkové zárubne, plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. Byt sa predáva s nasledujúcim vybavením a zariadením: nová práčka, veľké 3D zrkadlo, umývačka riadu, el. teplovzdušná rúra, varná doska, dvojité umývadlo, chladnička s mrazničkou a nábytok.
Panelový bytový dom s dvoma výťahmi, bezpečnostným a kamerovým zabezpečovacím systémom prešiel v r. 2020 kompletnou rekonštrukciou a zateplením. Mesačné náklady pre 2 osoby sú vo výške 155,-€.

Bonusy nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia, kvalitne zariadený a vybavený byt, všetky miestnosti v byte sú nepriechodné, zasklený balkón južnej orientácie s výhľadom na hrad, prostredie priateľské k rodinám s deťmi, verejný dopravný uzol bez potreby používať auto, nadštandardná občianska vybavenosť a bezprostrednosť zelene dunajských lužných lesov a Sadu J. Kráľa.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA
INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 13
 • Podlažie: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty