Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Tichá, Rišňovce
Exkluzívne PNORF – 3i + KK RD, 129 m2, 1273 m2, dielňa, záhrada, Rišňovce okr. Nitra
139 000 €

Exkluzívne PNORF – 3i + KK RD, 129 m2, 1273 m2, dielňa, záhrada, Rišňovce okr. Nitra

139 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 129 m2
  Plocha pozemku: 1273 m2
 • Cena za m2: 1 077,52 €/m²
  ID inzerátu: 4589173
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatný, pôvodný, 3-izbový rodinný dom so sedlovou strechou, predzáhradkou, dielňou so skladom, pivnicou a veľkou záhradou, nachádzajúci sa v tichej ulici Rišňoviec.

Dispozícia domu: predsieň so vstupom od ulice a východom na záhradu, nasleduje chodba, z ktorej sa vľavo vchádza do dvoch priestranných izieb s oknami do ulice, vpravo sa nachádza komora a vedľa nej samostatná toaleta, na konci chodby sa nachádza kuchyňa, z ktorej sa vchádza do kúpeľne s toaletou a tretej izby.

Tehlový dom je z ½ podpivničený a napojený na všetky inžinierske siete, tiež má vlastnú studňu. Ohrev vody zabezpečuje el. bojler a vykurovanie plyn. gamatky. Dom, ktorý má dva komíny, je v zachovalom a udržiavanom stave, bez statických a funkčných vád, s veľkorysým priestorom a veľkou svetelnosťou miestností.

Pozemok so šírkou 20 m a výmerou 1273 m2 je rozdelený na oddychovú časť, kde sa nachádza trávnik, terasa, dielňa so skladom a úžitkovou plochou s ovocnými stromčekmi a poľnohospodárskymi rastlinami.

Obec má nadštandardné občianske vybavenie a strategickú polohu s rýchlym prístupom do Hlohovca, Nitry a na R1 autom i po ekologickej železnici. Okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty