Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Červeňová, Bratislava I - Staré Mesto
Exkluzívna vila na Červeňovej ulici
6 500 €/mes.

Exkluzívna vila na Červeňovej ulici

6 500 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 474 m2
  Zast. plocha: 199 m2
  Plocha pozemku: 541 m2
 • Cena za m2: 13,71 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4589458
Moderná a exkluzívna vila sa nachádza na Červeňovej ulici. Ponúka sa na prenájom ako reprezentatívne sídlo firmy alebo kancelárske priestory.


DISPOZÍCIA
Dispozične vila pozostáva z jedného pozemného podlažia a troch nadzemných podlaží. Podzemné podlažie (117,2 m2) pozostáva zo vstupnej haly, štyroch kancelárií, kuchynky, WC a skladu. Prvé nadzemné podlažie (136,5 m2) pozostáva zo vstupnej haly, šiestich kancelárií, kuchynky, dvoch WC a skladu. Druhé nadzemné podlažie (135,7 m2) sa skladá zo vstupnej haly, siedmich kancelárií, kuchynky, dvoch WC, a skladu. Posledné tretie nadzemné podlažie (86,7 m2) zahŕňa vstupnú halu, štyri kancelárie, kuchynku, dve WC a sklad. Vila tiež disponuje veľkými terasami a balkónmi.

VYBAVENIE
Vila je kompletne pripravená pre záujemcov a potenciálnych klientov. Exteriér je obložený travertínom, interiér vymaľovaný a s položenými kobercami. V každej miestnosti sú nainštalované dvere a klimatizácia. V celej vile je kompletne dokončená montáž svietidiel a sanity. Na každom poschodí je pripravená štrukturalizovaná kabeláž so serverovňou s možnosťou napojenia na telefón v každej miestnosti. Všetky miestnosti s možným priamym vstupom z exteriéru majú zabezpečovací systém. Video vrátnik na každom poschodí ako aj bezpečnostný kamerový systém. Vo všetkých miestnostiach je EPS. Vonku je nainštalovaný zavlažovací systém.

LOKALITA

Lokalita v blízkosti centra mesta, medzi Bratislavským hradom a Slavínom, poskytuje kvalitné bývanie, dobrú dopravnú infraštruktúru ale taktiež ticho, súkromie a nádherný výhľad na mesto.


CENA A DOPLŇUJÚCE INFO
Cena nájmu nezahŕňa energie. K bytu prislúcha súkromné parkovisko až pre 9 áut. V okolí je tiež bezproblémové parkovanie. Vila je voľná ihneď.© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo.

Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Výťah: Áno
 • Kúrenie: Klimatizácia
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu