Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Šulianske jazero, Vojka nad Dunajom
Exkluzívne predaj chaty priamo pri jazere.
Cena dohodou

Exkluzívne predaj chaty priamo pri jazere.

Cena dohodou

60 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 55 m2
  Zast. plocha: 57 m2
  Plocha pozemku: 340 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4591504
Predaj zariadenej rekreačnej chaty v peknom prostredí na brehu Šulianskeho jazera,  o rozlohe 340 m2. Pozemok a chata sa nachádza v rekreačnej oblasti Šulianske jazero, okres Dunajská Streda. Cena 41 000 €. Chata je postavená na pätkách vo vlastníctve predávajúceho, ktorej súpisné číslo sa neprideľuje, Chata nie je evidovaná na LV.

Súčasťou predaja (v cene) je aj zariadenie chaty. Pozemok sa nachádza priamo na južnej strane, medzi jazerom a ramenom, bez inžinierskych sietí. Pozemok je vo vlastníctve Urbariát Rohovce -pozemkové spoločenstvo, s uzavretou nájomnou zmluvou. Je to raj pre rybárov a vodákov, stvorené na relax a rekreáciu a najmä veľmi kľudný a pokojný život.,

Stavebné riešenie bolo zamerané na účelnosť využitia. 3 izbová rekreačná chata s kuchyňou, kúpeľňou a WC, veranda 7,5 M2 a terasa7,5 m2 Zastavaná plocha chatky je 57 m2 (prízemie), úžitková plocha prízemia je 42 m2, podkrovie 14 m2, Podkrovie slúži ako izba. Prekrytá terasa má rozlohu 7,5 m2. Na prízemí sa nachádza technická časť, vaňa, umývadlo s dresom, WC, Na prízemný sa nachádza centrálna priestranná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, spojená s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, ďalej je tu samostatná spálňa, vstup do samostatnej kúpeľne s vaňou, kuchynská linka so zabudovaným propán butánovým sporákom, vlastná studňa s elektrickým čerpadlom, odpad - vlastná žumpa. V podkroví je ďalšia spálňa. Elektrina je zabezpečená solárnym nabíjaním batérie.

V Chránenej krajinnej oblasti Dunajské Luhy a zároveň i v tichom prostredí v blízkosti obce Vojka nad Dunajom a Bodíky sa rozprestiera vodná hladina Šulianskeho jazera. Toto štrkovisko je vyhľadávaným rekreačným miestom najmä počas horúcich letných dní, kedy tu primárne domáci obyvatelia hľadajú príjemné osvieženie a relax. 

Jazero má čistú vodu, ktorá na niektorých miestach dosahuje hĺbku až 15 metrov, preto je ideálna aj na potápanie či vodné športy ako napríklad windsurfing či yachting. Občerstvenie zabezpečuje plážový bufet aj s posedením pod slnečníkmi.

Prístup k Šulianskemu jazeru je pomerne bezproblémový. Dostanete sa sem viacerými spôsobmi, a to buď po cyklomagistrále Bratislava - Gabčíkov, prípadne autom z obce Vojka nad Dunajom a Bodíky.

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku. 

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec@maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Prevažne rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty