Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 06. 2022
Brusno
U9 a.s. ponúka na predaj hotel Brusno
Cena dohodou

U9 a.s. ponúka na predaj hotel Brusno

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4592646
Areál nehnuteľnosti sa nachádza v obci Brusno na Horehroní s výhľadom na krásnu scenériu prírody. Autobusová zastávka je vzdialená 100 m a obchod s potravinami 100 m. Ide o centrum obce ( bezprostredná blízkosť okresného súdu) s priamym vstupom k nehnuteľnosti z miestnej komunikácie, ktorá je orientovaná južne z hľadiska obytných miestnosti. V danej lokalite je možnosť napojenia na všetky inžinierske siete.  Na uvedenú nehnuteľnosť sa neviaže ťarcha. K pozemku a stavbe sa neviaže žiadne vecné bremeno. Prístup k nehnuteľnosti priamo z miestnej komunikácie. Všetky parcely sú vlastníctve vlastníka nehnuteľnosti. 
 Ide o trojpodlažnú budovu slúžiacu ako hotel s reštauráciou.Objekt má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Postavený bol a daný do užívania v roku 1989 od roku 2003 prešla čiastočnou rekonštrukciou a modernizáciou. Na danú nehnuteľnosť bola vypracovaná architektonická štúdia na prestavbu bytových jednotiek v počte 12 bytov. Nehnuteľnosť ponúka rôznorodé využitie na danú lokalitu.
Aktuálne dispozičné riešenie: podzemné podlažie pozostáva zo- strojovne, elektrorozvodne, zeleninovej prípravy,sklad alkoholu, sklad, umyváreň, WC, zádverie, WC ženy, WC muži, hotelová herňa, komunikácia, fitness, šatne,oddychový priestor, sauna 2x, masér, solárium, práčovňa, predajňa, zádverie, WC, chodba, kancelária, sklad, 4x,chladiareň, WC, predajný priestor.
I NP pozostáva- lyžiareň, zádverie, recepcia, chodba, WC ženy, WC muži, vestibul, umývarka, upratovačka,, WC zamestnanci, sprcha 2x, schodište, kancelária, komunikácia, , sklad, kuchyňa, sklad bar, terasa, reštaurácia,salónik, bar.
II. NP pozostáva - spoločenská miestnosť, hotelová izba + kúpeľňa, chodba 2x, izba, WC, upratovačka, kancelária,hotelová izba + kúpeľňa 16x, chodba, hotelová izba + kúpeľňa, izba, izba, kúpeľňa, WC, hala, loggia, hotel. izba +kúpeľňa.  Celkovo   Vykurovanie budovy je cez plechové radiátory z vlastnej kotolne umiestnenej v pozemnom podlaží zkotlov na plyn ako i ohrev TUV. Elektro je svetelná a motorická cez poistkové automaty. Rozvod vody je studenej a teplej z centrálneho zdroja. Odkanalizovanie objektu je do obecnej kanalizácie. Objekt má zabudované odsávanie vzduchu a v časti i klimatizáciu. V celej budove je sieť wifi. Pri objekte je dostatočný priestor na parkovanie vozidiel,vlastné parkovanie + obecné veľké obecné parkovisko.
Cena nehnuteľnosti je 750.000€ bez DPH 

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty