Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 05. 2022
Komenského, Hlohovec
Exkluzívne PNORF – kompletne zrekonštruovaný 4,5i RD so záhradou, 150 m2, 184 m2, širšie centrum – K
185 000 €

Exkluzívne PNORF – kompletne zrekonštruovaný 4,5i RD so záhradou, 150 m2, 184 m2, širšie centrum – K

185 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4592694
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný 4,5 izbový rodinný dom so záhradou, nachádzajúci sa v tichej lokalite v širšom centre mesta na Komenského ulici, v susedstve františkánskeho kláštora s parkom v Hlohovci.

Dispozícia rodinného domu: vstup z ulice priamo na chodbu, vľavo za sebou nasledujú prvá spálňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou a technická miestnosť s el. bojlerom a oknom do záhrady. Oproti vstupu na konci je východ na terasu a záhradu JV orientácie. Na konci chodby vpravo sa vstupuje do kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou. Schodiskom, ktoré sa nachádza na začiatku chodby sa vstupuje do podkrovia, kde sú dve nepriechodné spálne a pracovňa so strešnými oknami na obe strany a odkrytými drevenými trámami.

Za rodinným domom sa nachádza terasa a kompaktná záhrada. Tehlové murované oplotenie obrastené brečtanom vytvára pokojné oddychové zázemie i napriek tomu, že dom stojí v širšom centre mesta. Dom je pripojený k všetkým IS a má podlahové elektrické vykurovanie. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom so zásobníkom.

Prednosti nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia, širšie centrum a tichá lokalita v susedstve františkánskeho kláštora s parkom. Nehnuteľnosť je okamžite k dispozícii.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá
  • Vlastníctvo: Osobné
  • Orientácia: Juhovýchodná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty