Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Vyšný Hrušov
REZERVOVANÝ bytový dom v obci Vyšný Hrušov.
Cena dohodou

REZERVOVANÝ bytový dom v obci Vyšný Hrušov.

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 489 m2
  Zast. plocha: 163 m2
  Plocha pozemku: 1603 m2
 • ID inzerátu: 4592703
REZERVOVANÝ bytový dom v obci Vyšný Hrušov. Vzdialený od okresného mesta Humenné 12 km. Bol postavený v roku 1982 a leží na pozemku o rozlohe 1603 m2. Jedná sa o 4 poschodový bytový dom umiestnený na okraji obce obklopený krásnou prírodou.
Prvé podlažie je technické kde sa nachádzala kotolňa, pivnice a spoločné priestory. Schodiskom sa dostaneme na druhé podlažie, napravo a naľavo sú vstupy do dvoch trojizbových bytov o výmere 64 m2. Tretie a štvrté podlažie je identické kopíruje druhé nadzemné podlažie. V bytovom dome je šesť bytových jednotiek pozostávajúcich z troch obytných miestnosti, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne samostatného WC.
Popis stavby: základy po obvode a vnútri stavby sú betónové s vodorovnou izoláciou. Dom je murovaný z tehly 375 mm, stropy sú monolitické železobetónové s rovným podhľadom. Steny sú upravené vápennými omietkami. Dvere okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Strecha je pultová pokrytá pozinkovaným plechom. Fasáda je ukončená škrabaným brizolitom. Bytový dom je v pôvodnom stave čo umožňuje úpravu podľa predstáv investora. Nakoľko je stavba tehlová umožňuje hýbať s piečkami a vytvoriť v bytoch moderný priestor.
K bytovému domu vedie asfaltová cesta.
Inžinierske siete sú dostupné pri bytovom dome sa nachádzajú prípojky elektriny, plynu, vody. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnej obhliadke, alebo v mieste našej kancelárie RE/MAX sídliacej na Laboreckej 17 v Humennom.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činnosti spojených s prepisom energií.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty