Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2022
Hlavná, Jelšovce
Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach
1 €

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

1 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Reštaurácia
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 268,7 m2
 • Cena za m2: 0 €/m²
  ID inzerátu: 4592951
Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len 13 km od Nitry. Objekt je využívaný ako Pohostinstvo s prípravou a výdajom obedov. Ihneď využiteľné na podnikanie.


Pozemok je o rozlohe 1323 m2 a je po celom obvode oplotený. Zastavaná plocha 372 m2. Na pozemku a nachádza drevený altánok, určený pre zákazníkov pohostinstva.


Inžinierske siete - elektrina, voda, plyn, žumpa, studňa na pozemku.


Dispozične pozostáva:


- bar, 2x sklad, jedáleň, predsieň WC muži, pisoár, WC muži, predsieň WC ženy, WC ženy, sanitárna miestnosť, vstup pre zásobovanie, umyvárka, kuchyňa, chodba, výlevka, suchý sklad, chodba, miestnosť pre chladničky, miestnosť na umývanie boxov , 2x chodba, šatňa, WC pre personál, 3x sklad, zádverie


- čiastočne podpivničený


Pohostinstvo sa predáva kompletne zariadené: - chladničky, mrazničky, plynové sporáky s rúrami, fritézy, ohrevný pult, výdajný pult, barový pult, regale na potraviny, skrinky, stoly, stoličky, hrnce a príslušenstvo v kuchyni...


Objekt je postavený z pálenej tehly, zateplený polystyrénom, strecha - plechová, nový krov, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom so zásobníkom vody - radiátory, k dispozícii funkčný komín, okná čiastočne drevené a plastové, podlaha - dlažba, nová elektrina, stierky.


Ak vás táto nehnuteľnosť oslovila, alebo máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať, rada si to s Vami osobne prídem pozrieť.


V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov.


Možnosť vybavenia najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Plocha skladového priestoru: 54 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Voda: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty