Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 03. 2022
Mostná, Nitra
Predám polyfunkčný objekt v centre - Nitra.
567 000 €

Predám polyfunkčný objekt v centre - Nitra.

567 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 374 m2
  Zast. plocha: 209 m2
  Plocha pozemku: 505 m2
 • Cena za m2: 1 516,04 €/m²
  ID inzerátu: 4593578
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Mostná. Plocha: úžitková 374m2, zastavaná 209m2, pozemku 505m2.Objekt sa skladá z dvoch prízemných samostatných obchodných priestorov, jeden využíva 133m2, druhý 76m2. Dvor sa skladá z terasy 12m2 a nezastavaného dvora 119m2. Na podlaží sú dve samostatné bytové jednotky jedna o rozlohe 92m2 a druhá 73m2. Všetky priestory sú momentálne plne prenajaté. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka, kanalizácia.

Cena 567 000 €

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173. Ďalšie informácie ohľadom budovy, predaja budovy, výške nájmov iba s maklérom, Mgr. Ivan Zaujec.


Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk
FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.
Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty