Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2022
Hany Ponickej, Lučenec
Mezonetový byt v 4-bytovej novostavbe s vlastným pozemkom - TORÁK!
127 000 €

Mezonetový byt v 4-bytovej novostavbe s vlastným pozemkom - TORÁK!

127 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 90 m2
 • Cena za m2: 1 411,11 €/m²
  ID inzerátu: 4594280
Ponúkame vám na predaj byty v 4-bytovom bytovom dome (BD) s vlastným pozemkom. Tretí BD je vo výstavbe, ukončená je základová doska a ležaté rozvody. Stavba je napojená na vodu, kanalizáciu, elektrinu, plyn a optickú dátovú sieť. V bytovom dome sú štyri byty o podlahovej ploche 90 m2 (zastavaná plocha 116 m2) mezonetového typu (prízemie + podkrovie). Každý byt má vlastný pozemok (39, 40 resp. 108 m2) a dve parkovacie státia. Každý byt má samostatný vchod aj vlastný plynový kondenzačný kotol, mesačné náklady predstavujú cca 100 EUR. Klient si takisto môže určiť dispozíciu horného poschodia (počet aj veľkosť izieb-dve, prípadne tri izby). V cene bytu sú laminátové, drevené resp. keramické podlahy, dvere s obložkovými zárubňami, kúpeľňa so sanitou, armatúrami a obkladmi podľa výberu klienta, elektro vypínače, zásuvky a bodové svetlá. V cene je aj oplotenie so vstupnou bráničkou do každého bytu. Predpokladané ukončenie stavby je jar/leto 2023. Cena sa skladá z ceny za byt a ceny za pozemok, ktorý prináleží bytu (cena od 127 000,- EUR)..V prípade záujmu možná obhliadka! Podrobnejšie informácie na tel.čísle 0905/711389 Directreal nehnuteľnosť číslo: 254911link:

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu