Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Mozartova, Bratislava I - Staré Mesto
Neštandardný 3 izbový byt v exkluzívnej lokalite na Mozartovej ulici
297 000 €

Neštandardný 3 izbový byt v exkluzívnej lokalite na Mozartovej ulici

297 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 103 m2
  Zast. plocha: 103 m2
 • Cena za m2: 2 883,50 €/m²
  ID inzerátu: 4594616
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj neštandardný 3i byt v tichej lokalite Starého mesta v blízkosti Horského parku a pamätníku Slavín s bezbariérovým prístupom.
 
Byt sa nachádza na prízemí, konkrétne na Mozartovej ulici. Celková plocha nehnuteľnosti je 85 m2 bez terasy, ktorá je dostatočne veľká, orientovaná na južnú stranu ku Bartokovej ulici a ponúka výmeru 18 m2.
 
Dispozičné riešenie
Byt sa využíval na investičné účely. Nachádzajú sa tu 3 obytné miestnosti a spoločný priestor, ktorý tvorí vybavená kuchyňa a dostatočne priestranná obývačka, ktorá je po celej stene presklená. Miestnosti pri vstupe sú bez okien, ktoré vám nemusia chýbať, keďže je čerstvý vzduch zabezpečovaný cez vzduchotechniku.


Posledná miestnosť sa nachádza na druhej strane bytu a disponuje oknom smerom k terase. Toaleta a kúpeľňa je oddelená, zariadená pre potreby nájmu. Veľkou výhodou je, že prístup do bytu je bezbariérový.
 
Nová dispozícia a jej návrh 
V inzeráte môžete vidieť ako bonus návrh nového dispozičného riešenia, určeného pre rodinu s dieťaťom, ktorý spĺňa všetky podmienky plnohodnotného a moderného bývania.
 
LOKALITA:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene a bohatou históriou. Veľkou výhodou je blízkosť Horského parku, ktorý ponúka možnosti pre aktívny oddych, či prechádzky. V blízkosti je aj zastávka MHD, kompletná občianska vybavenosť je v spomínanej lokalite samozrejmosťou, na dosah je sú obchody ako – Yeme, Terno, OC Cubicon.
 
Moje odporúčanie
Byt je výborná investícia, ak hľadáte niečo na zhodnotenie peňazí – jeho aktuálna dispozícia vám zaručuje pasívny príjem v prípade plného prenájmu. Po rekonštrukcii môže ponúknuť luxusné bývanie v exkluzívnej lokalite Bratislavy s pokojným a tichým okolím.


Byt odporúčam vidieť, teším sa na Vás!


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 94460
Cena: 297000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty