Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 03. 2022
Palárikova, Bratislava I - Staré Mesto
2. izbový byt v tehlovom obytnom dome - pôvodný stav Palárikova ul.
180 000 €

2. izbový byt v tehlovom obytnom dome - pôvodný stav Palárikova ul.

180 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 47 m2
 • Cena za m2: 3 829,79 €/m²
  ID inzerátu: 4595655
STEP real s.r.o ponúka na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Starom Meste na Palárikovej ulici v tehlovom obytnom dome. Byt o výmere 47 m2 je situovaný na 2. nadzemnom podlaží, stav pôvodný, parkety zachovalé masívne. K dispozícii je aj pivnica vo výmere 10 m2. Byt má vysoké klenbové stropy, drevené okná. Vykurovanie vlastným plynovým kotlom.
Obytný dom je situovaný v tichom prostredí obklopený zeleňou a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Energetický certifikát je vypracovaný. Lokalita: širšie centrum Bratislavy v blízkosti Hlavnej železničnej stanice, Šancovej ulici, trhu na Žilinskej ulici...
K cene bude prirátaná provízia realitnej kancelárie za sprostredkovanie, ktorá zahŕňa: kompletné poradenstvo a právny servis . Uhradíme notárske a katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, overenie podpisov predávajúcich na kúpnej zmluve, zabezpečenie aktuálneho a originálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy). V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku. Poskytneme pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. Spolupracujeme takmer so všetkými bankami.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty