Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 12. 2021
Čadca, Čadca
Rekreačná chalupa s veľkoryso riešenou rekonštrukciou - Čadca
165 000 €

Rekreačná chalupa s veľkoryso riešenou rekonštrukciou - Čadca

165 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 1300 m2
 • Cena za m2: 550 €/m²
  ID inzerátu: 4595661
AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj luxusnú chalupu (rodinný dom) v okrajovej časti mesta Čadca. Stojí v prostredí malej osady len troch domov, nad dolinou neďaleko lesa, s krásnymi výhľadmi na okolitú krajinu. Prostredie na okraji lesa s primerane veľkým pozemkom vo výmere viac ako 1300 m2  v riedko zastavenej časti obce poskytuje dokonalé súkromie. Dom vo svojom vyhotovení a jeho príslušenstve poskytuje nadštandardné bývanie s možnosťami ďalšieho rozvoja.

Rodinný dom je dvojjpodlažnou murovanou stavbou, zvonku obloženou drevom a s izoláciou, s celkovou úžitkovou plochou takmer 300 m2. V prízemí je vstup so schodišťom,  kuchyňa, jedna izba a veľká veľkoryso riešená  kúpeľňa, ďalej kotolňa s elektrickým kotlom a kotlom na tuhé palivá so zásobníkom. V druhom nadzemnom podlaží je priestranná spoločenská miestnosť, izba s krbom a výstupom na veľkú prekrytú terasu a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Dom je čiastočne podpivničený. Záhrade je garáž a otvorená stajňa pre dva kone. Pozemok je dôsledne udržiavaný so skalkami a stromami, je oplotený s uzamykateľnými bránami, vybudované parkovisko na vlastnom pozemku pre tri autá. IS – elektrina 230/400V, vlastná vŕtaná studňa, odpady do septiku, vykurovanie ústredné, radiátory, podlahové  - elektrický kotol, alternatíva s kotlom na pevné palivá. K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji lesa, upravený pozemok  a bezproblémový celoročný prístup.  V prípade vážneho záujmu o kúpu predložíme aktuálny znalecký posudok.

 Odporúčaná cena - 165.000 eur; kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 2
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty