Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Chalupkova, Bratislava I - Staré Mesto
Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou na okraji Starého Mesta
369 900 €

Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou na okraji Starého Mesta

369 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 67,8 m2
 • Cena za m2: 5 455,75 €/m²
  ID inzerátu: 4595903
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk

FEDORS GROUP ponúka na predaj vynikajúco dispozične riešený 3-izbový byt s terasou vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na okraji Starého Mesta v blízkosti prístavu. Táto zóna sa pretvára do nového moderného mestského bulváru, ktorý spolu s Košickou a Mlynskými Nivami bude tvoriť najmodernejšiu časť Bratislavy. Lokalita tohto projektu je u klientov vyhľadávaná aj pre najlepšie dopravné napojenie v Bratislave.

Tento byt v sebe spája prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, zvýšené stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard. Ku všetkým bytom prislúcha aj kobka a každý byt Vás taktiež poteší rozľahlou terasou.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- Počet izieb: 3
- 3. nadzemné poschodie moderného bytového domu
- Celková plocha 67,80 m2 + terasa 32,70 m2 + pivničná kobka
- Novostavba
- Podlahové kúrenie
- Drevené podlahy
- Stropné chladenie
- Interiérové dvere
- Veľkoformátové obklady
- Značková sanita
- Exteriérové elektronicky ovládateľné žalúzie

V tomto projekte oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o veľké terasy, stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Byt poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe zvýšených stropov.

Koncept, ktorý sa vám prispôsobí:
Dnešná doba a rozvoj technológií prinášajú zásadné zmeny aj do našich pracovných životov. Rozhodli sme sa preto priniesť na trh, ako úplne prví, nový koncept “Work&Living”. Ten je postavený na zmiešanej funkcii bývania a práce spolu, a pritom oddelene. Pri homeoffice Vás už nemusia rušiť Vaše deti, či partner - v pohodlí môžete prejsť do svojej kancelárie, do ktorej sa dostanete suchou nohou v rámci projektu. V Partneri na prízemí zase nájdete všetky potrebné služby vrátane kaviarní a reštaurácií.

Na skok máte aj nákupné centrum Eurovea alebo historickú časť Starého Mesta s množstvom kaviarní, reštaurácií, galérií a ďalších možností na trávenie voľného času. Ak preferujete aktívny oddych, stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

Pre podrobnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Počet podzemných podlaži: 2
 • Podlažie: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu