Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Donovaly
Arvin & Benet | Slnečný 4i apartmán na Donovaloch
225 000 €

Arvin & Benet | Slnečný 4i apartmán na Donovaloch

225 000 €

možný odpočet DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 91 m2
 • Cena za m2: 2 472,53 €/m²
  ID inzerátu: 4596159
Arvin & Benet ponúka na predaj slnkom zaliaty 4i apartmán na Donovaloch.

Tento apartmán je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú 100% oddych a dobitie bateriek v najznámejšom horskom stredisku na Slovensku. Môžete ho využívať na vlastné účely, ale taktiež je možné ho prenajímať iným záujemcom o prvotriedne bývanie na Donovaloch. Apartmánový dom má vlastného správcu ako aj samoobslužný systém odovzdania kľúčov, čo z neho robí tiež výbornú investičnú príležitosť.

Vyznačuje sa vzdušným otvoreným spoločným priestorom, ktorý vás v symbióze s jeho presklenou častou orientovanou na les a zjazdovku vtiahne do dokonalej harmónie s horským strediskom (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/554/slnecny-4i-apartman-na-donovaloch).

Za hlavný benefit tejto nehnuteľnosti považujeme jeho pozitívnu energiu. Apartmán je orientovaný na juh, čo Vám zabezpečí celodenný prísun svetla a počas slnečných dní bezbrehé množstvo slnka, ktoré si môžete plnými dúškami vychutnávať aj na priestrannej loggii.

Apartmán:

Nachádza sa na druhom poschodí v tehlovom a zateplenom apartmánovom dome Almet a v roku 2018 prešiel rekonštrukciou do nového šatu. Apartmán bol na novo vymaľovaný, vymenili sa koberce, pribudla nová sedačka a hlavným tromfom je úplne nová kuchyňa. Apartmán sa rozprestiera na dvoch podlažiach, pričom druhé je čiastočne otvorené. Majitelia disponujú architektonickou štúdiou na jeho dobudovanie, čím by mohla vzniknúť ďalšia izba, sociálne zariadenie, ako aj úložný priestor a mohla by sa tak navýšiť jeho úžitková plocha a počet ubytovaných hostí.

Prvé poschodie apartmánu pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, priestrannej slnečnej obývacej izby priamo spojenej s jedálenskou častou a kuchyňou, spálne, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety a priamym vstupom na loggiu.

Dreveným schodiskom sa dostávame na druhé poschodie apartmánu, pri vstupe na ktoré nás víta malá galéria, deliaca sa na dve pasáže s dvomi spálňami – všetky horné priestory sú opäť samozrejme krásne presvetlené.

Výhodou je aj bezproblémové parkovanie. K apartmánu prislúchajú dve vonkajšie parkovacie státia priamo pred apartmánovým domom.

K apartmánu prislúcha tiež pivnica a je možné využívať aj spoločné priestory apartmánového domu.

Pri kúpe je možný odpočet DPH.

Lokalita:

Apartmánový dom sa nachádza v centrálnej časti obce Donovaly. Svojou lokalitou poskytuje neobmedzené výhľady, ktoré vzhľadom na orientáciu apartmánu a okolitú nízkopodlažnú zastavanosť pretrvajú navždy. Na zjazdovku sa dostanete iba za niekoľko minút chôdze. Aj vďaka týmto vlastnostiam je ideálnou investíciou.

Cena: 250 000 eur (apartmán 225 000 eur + dve vonkajšie parkovacie státia 25 000 eur)
Výmera: 91,15 m² (interiér 78,15 m², loggia 10 m², pivnica 3 m²)

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/554/slnecny-4i-apartman-na-donovaloch.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin& Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy lodžií: 10 m²
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty