Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Timravy, Banská Bystrica
Predaj nadštandardných veľkometrážnych bytov vo vilovom dome v Banskej Bystrice
338 000 €

Predaj nadštandardných veľkometrážnych bytov vo vilovom dome v Banskej Bystrice

338 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 167 m2
 • Cena za m2: 2 023,95 €/m²
  ID inzerátu: 4597504
Ponúkame na predaj 4 exkluzívne veľkometrážne byty v tichej vilovej časti Banskej Bystrice, bývala Churchillova štvrť, mestská časť Uhlisko.
Byty sa nachádzajú v samostatne stojacej štvorpodlažnej historickej vile na vlastnom pozemku o celkovej výmere 738 m2, s dvoma vchodovými automatickými bránami do dvora z hlavnej cesty, ktorý prešiel kompletnou, nákladnou a precíznou rekonštrukciou.
Vila sa nachádza v tichej historickej štvrti mesta, blízko centrálnej mestskej zóny. Táto lokalita predurčuje toto miesto na pokojné a kľudné bývanie s blízkou mestskou infraštruktúrou a vybavením, obchody, služby, škola, reštaurácie a podobne, bezproblémové a blízke dopravné napojenie na hlavnú mestskú štvorprúdovú tepnu cestu I/66, ktorá má priame napojenie na rýchlostnú cestu R1 do Bratislavy.

Rozdelenie a dispozičné riešenie bytov:
Každý byt je umiestnený na samostatnom podlaží s prístupom po schodišti z hlavného vchodu ako aj z vonkajšieho luxusného výťahu priamo na dané podlažie bytu (jedno podlažie = jeden byt).
Byt č.1 sa nachádza na zníženom prízemí vily s úžitkovou výmerou cca 130 m2 a pozostáva z chodby, kuchyne, komory, spálne, technická miestnosť, šatník, kúpeľňa, obývačka. Cena 115.000,-EUR.
Byt č.2 sa nachádza na 1.poschodí vily s úžitkovou výmerou 149,60m2 (celková 167m2 aj s balkónom) a pozostáva z troch spální, obývacia izba, kúpeľňa s WC, dve samostatné WC, pracovňa, kuchyňa, komora, technická miestnosť. Cena 338.000,-EUR.
Byt č.3 sa nachádza na 2.poschodí vily s úžitkovou výmerou 147,41 m2 (celková 158m2 aj s balkónom), potrebné stavebné úpravy s možným návrhom dispozičného usporiadania: tri obytné izby, tri kúpeľne, veľká kuchyňa, obývacia izba, jedáleň, práčovňa, dve chodby. Cena 298.000,-EUR.
Byt č.4 sa nachádza na 3.poschodí v novovytvorenom podkrovnom priestore vily. Cena 298.000,-EUR.
Vybavenie vily:
Vykurovanie je úspornou plynovou kotolňou nachádzajúcou sa na zníženom prízemí, ktorá slúži zároveň aj na ohrev TUV.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrika, voda, plyn, kanalizácia, internet (optický kábel je vedený v zelenom páse chodníka pred plotom, možnosť napojenia).
Vchodové dvere sú drevené, okná plastové so sieťkami.
Orientácia bytov je na všetky 4 svetové strany po obvode vily. Budova je zateplená.
Na pozemku vo dvore za domom sa nachádzajú štyri väčšie garáže s elektricky ovládanými bránami, a dve vonkajšie parkovacie státia s prestrešením, ktoré je možné dokúpiť k bytom. Vstupná cesta a zadný dvor je zo zámkovej dlažby.
Vila je zabezpečená a monitorovaná kamerovým systémom.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty