Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Veľké Zálužie
Predaj krásny RD, Veľké Zálužie
349 000 €

Predaj krásny RD, Veľké Zálužie

349 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 210 m2
  Zast. plocha: 137 m2
  Plocha pozemku: 1149 m2
 • Cena za m2: 1 661,90 €/m²
  ID inzerátu: 4599872
Na predaj nádherný, moderný rodinný dom v obci Veľké Zálužie.


Tento jedinečný a prakticky riešený dom je postavený na peknom, rovinatom pozemku o veľkosti 11,5 á.

Dom dýcha príjemnou rodinnou atmosférou, ktorú umocňuje vkusné prepojenie moderných prvkov, klasických kvalitných materiálov, mnozstva svetla a oku lahodiacich farieb.

Úžitková plocha domu je veľkorysých 210 m2, ktoré sú rozložené na dvoch podlažiach. Prízemie domu tvorí vstupná chodba, praktická samostatná toaleta, 3 uzavreté izby, kúpeľňa s toaletou, obývacia izba s krbom čiastočne prepojená s modernou kuchyňou a nádhernou slnečnou jedálňou. Kuchyňa je vybavená množstvom úložného priestoru a vstavanými spotrebičmi. Pre prípravu jedla okrem pracovnej dosky slúži aj priestranný kuchynský ostrov, na ktorom je možné jedlo zároveň aj servírovať. Na poschodie domu vedie pohodlné schodisko lemované netradičným, veľmi pekným zábradlím. Hosťovská izba, priestranná herňa, moderná kúpeľňa s voľne stojacou vaňou a krásny slnečný otvorený priestor, ktorý aktuálne slúži ako domáca posilňovňa sú situované na poschodí. V celom dome su osadene drevené eurookná s vonkajšími hliníkovými žalúziami.

Pozemok, napriek svojej veľkosti vyžaduje minimálnu starostlivosť, nakoľko je kompletne, vkusne upravený, vrátane okrasnej bezúdržbovej výsadby s kvapkovou závlahou a trávnikom s automatickou závlahou. Je rozdelený na okrasnú, úžitkovú a oddychovú časť, kde jednotlivé časti ponúkajú okrem iného priestranné záhradné posedenie s grilom, záhradný murovaný domček na náradie, murovanú dielňu/garáž, pivnicu, výraznú predprípravu na bazén a krásny, veľký vyvýšený detský domček so zateplením a elektrinou. Koncom pozemku preteká potok s mostíkom a upraveným brehom, zabezpečený bráničkou.

Dom je postavený z kvalitných materiálov, dokončený precíznou rukou majiteľa, starostlivo udržiavaný. Poskytuje príjemnú atmosféru a dokonalý komfort pre potreby a pohodlný život súčasnej rodiny.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet terás: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Krb, Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu