Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 03. 2023
Gladiolová, Nitra
EXKLUZÍVNA VILA a jedinečný pozemok - To najlepšie v NITRE na ZOBORI -výnimočné súkromie
1 500 000 €

EXKLUZÍVNA VILA a jedinečný pozemok - To najlepšie v NITRE na ZOBORI -výnimočné súkromie

1 500 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1 m2
  Plocha pozemku: 2998 m2
 • Cena za m2: 1 500 000 €/m²
  ID inzerátu: 4600066
Poďte sa s nami pozrieť na túto zaujímavú ponuku, ktorá sa nachádza v exkluzívnej lokalite a na realitnom trhu sa objaví iba výnimočne.

NEHNUTEĽNOSŤ A ÚPRAVA POZEMKU JE V EXELENTNOM STAVE ! Pripravená pre náročného klienta. Pocit z výnimočnosti tejto vily, viete zažiť iba priamo na mieste.

V najstaršom meste Slovenska, meste siedmych pahorkov na vrchu pohoria Tríbeč. V meste kde Svätopluk spojil prúty svojich synov, na znak svornosti a moci . Ponúkame na predaj jedinečnú vilu, postavenú na nádhernom pozemku. Ktorý ponúka tak úžasne výhľady na mesto Nitra a jeho široké okolie, že ihneď po prvej obhliadke už z tejto nehnuteľnosti nebudete chcieť odísť.

YOUTEBE VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=WyQMQLjrxog

VIAC INFORMÁCII, VIDEO, 3D PREHLIADKU A FOTOGRAFIE NÁJDETE NA WEB STRÁNKE : www.vilazobor.sk

Poloha tejto nehnuteľnosti a pozemok na ktorom je postavená, je jednou z najväčších devíz ktoré získate touto kúpou. Absolútne súkromie, výhľad ktorý vám už nepokazí žiadna iná stavba, exkluzívna lokalita, neuveriteľne rýchle napojenie na diaľnicu a vzdialenosť od Bratislavy iba 70 km .

V tejto nehnuteľnosti nájdete miesta ktoré si doslova zamilujete.

Plocha pozemku : 2998 m2
Podlahová výmera domu : 506 m2

VIAC INFORMÁCII, VIDEO, 3D PREHLIADKU, FOTOGRAFIE NÁJDETE NA WEB STRÁNKE : www.vilazobor.sk

Po vstupe do domu pocítite príjemnú energiu ktorá vychádza z celej tejto stavby a materiálov ktoré sú použité v zariadení. Privíta vás pohľad do otvoreného vzdušného priestoru kde čas strávený s rodinou a priateľmi bude vždy výnimočný. Spodné podlažie má veľkorysú výmeru 200 m2 a každá miestnosť má osobitné čaro. Z foaye sa prechádza do haly ktorá je mierne vyvýšená nad obývačkou, všade sa nachádzajú prepracované detaily, ktoré Vám všetky predstavíme pri osobnej prehliadke. Celé spodné podlažie sa vyznačuje nadštandardným prísunom denného svetla. Prirodzené svetlo je výnimočným prvkom, ktorý má pozitívny vplyv na zdravie človeka a jeho život.

Z prízemia sa dostaneme po nádherných točitých schodoch na prvé podlažie do priestrannej haly s terasou. Odtiaľ môžeme voľne prejsť, do ktorejkoľvek zo 4 izieb a dvoch kúpeľní. Nachádzajú sa tu miesta ktoré si doslova zamilujete.

Kúpeľňa, v tomto dome, naberá úplne iný rozmer. Nachádza sa v samostatnej vežičke čo dodáva čaro celému tomuto úžasnému priestoru, ktorý je rozdelený na dve časti. Vo vstupnej časti nájdeme sprchový kút a priestor pre odloženie uterákov a ostatných potrieb. Zo vstupnej časti prechádzame do nádherného kúpeľňového kráľovstva ktoré vám vyrazí dych, nádherný presvetlený priestor ktorý je kompletne dizajnovo zariadený a budete sa v ňom cítiť ako v luxusnom SPA, ktoré tu je iba pre vás. Dominantou je určite obrovská masážna vaňa, ktorá je umiestená v strede miestnosti a je z nej krásny výhľad na okolie, len si predstavte ten úžasný večerný kúpeľ s výhľadom na nočné mesto, ktorý si tu bude dopriavať.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty