Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 09. 2022
Pletiarska, Banská Štiavnica
Dvojizbový loftový apartmán 2+KK - Rezidencia Pleta Banská Štiavnica
Cena dohodou

Dvojizbový loftový apartmán 2+KK - Rezidencia Pleta Banská Štiavnica

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 98,9 m2
  • ID inzerátu: 4600896
Pokiaľ je industriálny loftový byt Vaším tajným snom, práve teraz si ho môžete splniť. Ponúkame do predaja štýlové, moderné, nadštandardné dvojpodlažné jednotky s terasami, ktoré si môžete sami individuálne dotvoriť. Zároveň môžete využiť naše bohaté skúsenosti so zariaďovaním štýlových interiérov.

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový loftový apartmán na hranici historického mesta Banská Štiavnica na Pletiarskej ulici. Úžitková plocha apartmánu je 98,90m2. Apartmán pozostáva z prístupovej chodby, skladu, loggie, v prízemnej časti sa nachádza sprchový kút s wc, kuchyňa s obývačkou a jedálňou, mezonetové podlažie pozostáva z jednej spálni a galérie.

Byt sa po kolaudácii odovzdáva ako holobyt s nádychom industriálneho štýlu s možnosťou variability. Priznaný železobetónový strop, leštená betónová podlaha, steny ošetrené hygienickým náterom, hliníkové okná, loggia, vybudované mezonetové podlažie so schodisom a zábradlím. Práve mezonetové podlažie je plne variabilné bez priečok s možnosťou vybudovania izieb, šatníka prípadne druhej toalety. V byte sa budú nachádzať všetky prípojky vrátanie prípravy na klimatizáciu a vzduchotechniku. Parkovacie státia sú ponúkane zvlášť v cene 0 €/m2 za parkovacie miesto a 45 000€ za garážový box. Pri dostavbe môžete využiť naše bohaté skúsenosti so zariaďovaním štýlových interiérov. Projekt naskytá širokú paletu štýlov od provensálskeho cez modernizmus až po industriál. Výber materiálov, zariadenia, farebností závisia od Vami zvolených variant. Vami vybrané riešenie Vám vieme predstaviť v 3D virtuálnej realite už dnes. Využitelnosť: rekreačný apartmán, investičný apartmán alebo trvalé bývanie.

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Rezidencia Pleta

Počet bytov: 5
Stav projektu: Vo výstavbe
Ukončenie výstavby: 30.04.2023
Cena dohodou

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu