Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
K mlynisku, Trenčín
POSLEDNÝ stavebný pozemok s IS na predaj, Trenčín, 400m2
74 900 €

POSLEDNÝ stavebný pozemok s IS na predaj, Trenčín, 400m2

74 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 400 m2
 • Cena za m2: 187,25 €/m²
  ID inzerátu: 4601382
Ponúkam stavebný pozemok na predaj v meste Trenčín s IS na pozemku.POZEMOK: rozloha 400 m2 s rozmermi 15,2*26,3m, koeficient zastavania je 40%.IS: elektrika, plyn, voda na pozemku, kanalizácia v asfaltovej ceste pred pozemkom.LOKALITA: Pozemok sa nachádza na novovybudovanej ulici na okraji mesta Trenčín. Do centra Trenčína to bude autom cca 8min. V okolí novovybudovanej ulice sa nachádza škola, škôlka, kaderníctvo, reštaurácie, lekár potraviny a ostatná občianska vybavenosť.Na pozemok Vám vypracuje projektant projektovú dokumentáciou podľa Vašich predstáv, vybavíme stavebné povolenie, stavbu podľa vopred odsúhlaseného rozpočtu postavíme, dom skolaudujeme, interiér Vám navrhneme a dom zariadime.CENA: 74.900,-€Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,tel.: +421 911 083 672Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu