Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Slávičie údolie, Bratislava I - Staré Mesto
REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s terasou, Slávičie údolie
378 492 €

REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s terasou, Slávičie údolie

378 492 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 116 m2
 • Cena za m2: 3 262,86 €/m²
  ID inzerátu: 4608213
Exkluzívne ponúkame predaj tohto unikátneho 2-izbového bytu rozprestierajúceho sa na najvyššom 4.podlaží projektu rezidencie Slávičie. Byt disponuje open-plan dispozíciou a veľkometrážnou terasou, ktorá ho obklopuje z troch svetových strán. Mestské bývanie pre tých, ktorí doma hľadajú pokoj, ticho a zeleň. Byt sa predáva v stave shell & core. Plánovaná kolaudácia Q1/2022.

Dispozíciu tvorí otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, odkiaľ je vstup na 62m2 veľkú terasu s výhľadmi na mesto a okolitú zeleň. Ďalej spálňa s francúzskym oknom a vstupom na terasu, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Štandard zahŕňa hliníkové okná Aluprof MB-86 s trojsklami, vonkajšie žalúzie Lomax v antracitovej farbe, rekuperačnú jednotku v každej spálni, tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea a bezpečnostné vstupné dvere Defendor. V byte je taktiež podlahové kúrenie a príprava na krb. Vďaka svetlej výške stropov 2,8 m je interiér výnimočne presvetlený. K bytu prislúcha pivnica, možnosť dokúpiť parkovacie státie v garáži alebo na vonkajšom parkovisku. Uzavretý komplex má videovrátnika, spoločné vonkajšie priestory a správcu, ktorý sa postará o údržbu počas celého roku.

Blízko a zároveň dostatočne ďaleko od rušného centra Bratislavy – to je lokalita novovzniknutého uzavretého komplexu rezidencie Slávičie. Nadčasová rezidenčná štvrť je známa množstvom zelene a estetickou architektúrou vrátane niekoľkých ambasád. Čo máte na blízku? Napríklad Vinarium coworking, obchodné centrum Cubicon s reštauráciami a fitness centrom, škôlku Montessori, botanickú záhradu či zoo. Autom sa dostanete na nábrežie Dunaja do 10 minút. Pokiaľ chcete zmenšiť svoju uhlíkovú stopu, zastávka mestskej hromadnej dopravy je vzdialená 5 minút chôdze.

Interiér 54 m2, terasa 62 m2

Byt je možné prepojiť s 4-izbovým bytom na 3.podlaží, čím by vznikol mezonet s privátnym vstupom výťahom.

ID 41090
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/41090-slavicie-udolie
https://rezidencieslavicie.sk/
--
We exclusively offer for sale this unique one-bedroom apartment located on the top (4th) floor of the Slávičie Residences project. The apartment has an open plan layout and a large terrace that surrounds it from three sides. Urban living for those who want to be surrounded by peace, quiet, and greenery. The apartment is sold in a state of shell & core. Planned approval in Q1/2022.

The layout consists of an open plan living room connected to the kitchen and dining room with access to a 62 sq. m. terrace with views of the city and the surrounding greenery. There is also a bedroom with a French window and access to the terrace, a bathroom, and a separate toilet.

Facilities includes Aluprof MB-86 triple-glazed aluminum windows, Lomax exterior blinds in anthracite, a heat recovery unit in each bedroom, a Panasonic Aquarea heat pump, and a Defendor security entrance door. The apartments are also equipped with underfloor heating and are ready for the installation of a fireplace. Thanks to a clear ceiling height of 2.8 m, the interior is exceptionally bright. The apartment comes with a cellar storage unit, and it's possible to purchase a parking space in the garage or in the outdoor parking lot. The gated complex has a video doorman, common outdoor areas, and a caretaker who provides maintenance work throughout the year.

Close and at the same time far enough from the busy center of Bratislava—this is how the location of the newly established gated Slávičie Residence can be described. The timeless residential area is known for its greenery and beautiful architecture, and is home to several embassies. And nearby? The Vinarium coworking center, for starters. Also, the Cubicon shopping center with restaurants and a fitness center, a Montessori kindergarten, a botanical garden, or the Zoo. You can get to the Danube River by car in 10 minutes. If you want to reduce your carbon footprint, a public transport stop is only a 5-minute walk away.

Interior 54 m2, terrace 62 m2

The apartment can be connected to a three-bedroom apartment on the 3rd floor, creating a duplex with a private entrance elevator.

ID 41090
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/41090-slavicie-udolie
https://rezidencieslavicie.sk/en

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (143)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu