Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2022
Nová Dedinka, Nová Dedinka
Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Nová Dedinka
197 620 €

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Nová Dedinka

197 620 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 964 m2
  • Cena za m2: 205 €/m²
    ID inzerátu: 4608511
Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný stavebný pozemok pre rodinný dom, Nová Dedinka, okres Senec.

Stavebný pozemok má rozlohu 964 m2, jedna parcela, celý je vedený ako zastavaná plocha a nádvorie. Vstup na pozemok je z JZ strany, šírka uličnej strany pozemku je 18 m, zadná strana pozemku má 18 m, bočné strany majú dĺžku 53 m (pravá strana) a 55 m (ľavá strana).

Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce, neďaleko Tomášovskej a Hlavnej ulice. Na hranici pozemku je elektina, plyn, voda a optika. Kanalizácia je vybudovaná a pripravená, aktuálne však nie je možné ju využívať.

Pozemok je vzdialený 22 km od centra Bratislavy, 6 km od Senca. Obec s 2500 obyvateľmi má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská škola, základná škola, knižnica, kostol, pošta, reštaurácie, lekár, ihriská, čerpacia stanica.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 205,- Eur / m2 (spolu 197.620,- Eur) vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s nadobudnutím vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Ďalšie možnosti a podmienky telefonicky alebo na obhliadke nehnuteľnosti.Naša realitná kancelária vykonáva svoju činnosť v úplnom súlade s Etickým kódexom Realitnej únie Slovenskej Republiky. Ponúkame Vám iba preverenú nehnuteľnosť. Právne úkony vykonáva naša spolupracujúca advokátska kancelária. Garantujeme bezpečný prevod vlastníctva. Uvedená cena je vrátane provízie RK a poplatkov za prevod vlastníckeho práva na nového majiteľa. Pomôžeme vám aj s vybavením financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Na spoločné stretnutie sa teší Vaša realitná kancelária KONFIDO

Mgr. Kamil Krébes, RSc.
kamil@konfido.sk
0911 410 278

Pozrite si aj ďalšie zaujímavé ponuky na stránke našej realitnej kancelárie - www.konfido.sk .

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Doplnková informácia

V prípade potreby poradenstva a zabezpečenia hypotekárneho úveru neváhajte a kontaktujte nás. Zabezpečíme potrebné k Vašej spokojnosti. 0911410278

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu