Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2022
Istrijská, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Jedinečný RD v rozostavanom stave cca 300m2 na Istrijskej v DNV s veľkorysým pozemkom 2928m2 a veľk
749 000 €

Jedinečný RD v rozostavanom stave cca 300m2 na Istrijskej v DNV s veľkorysým pozemkom 2928m2 a veľk

749 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Zast. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 2928 m2
 • Cena za m2: 2 496,67 €/m²
  ID inzerátu: 4609035
B10 Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom v rozostavanom stave približne 300 m2 úžitkovej plochy v tichej časti DNV na Istrijskej ulici s obrovským investičným potenciálom a možnosťou výstavby viac ako piatich viacpodlažných bytových domov na pozemku o výmere 2928m2.


Nachádzame sa na Istrijskej ulici v Devínskej Novej Vsi v tichom prostredí obklopeným zeleňou v plnej občianskej vybavenosti.


Rodinný dom:


Rodinný dom je v stave HRUBÁ STAVBA t.j. dom je samostatne stojaci, strecha je spravená, ale stavba je bez okien. V dome sú pripravené všetky rozvody. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, ponúka dostatočný priestor aj pre mnohočlennú rodinu. Rozprestiera sa na troch podlažiach spojených schodiskom. Dom je samozrejme možné ešte dispozične prispôsobiť Vašim požiadavkam. K domu je kompletná dokumentácia. V prípade záujmu je možné dať dokumentáciu k nahliadnutiu na obhliadke.


Pozemok:


Pozemok sa rozprestiera na rozlohe viac ako 29 árov a v UPI je napísaná možnosť výstavby viacpodlažných bytových domov. Výstavba je možná až na 4 nadzemné podlažia. Jedinečná príležitosť pre investorov a menších developérov. Taktiež je pozemok vhodný aj na pestovanie, resp. poľnohospodársku činnosť alebo ako naozaj priestranná záhrada.


Lokalita:
Devínska Nová Ves sa vyznačuje pokojom dediny, ale kompletnou občianskou vybavenosťou mesta. Nájdete tu obchody, školy, škôlky a neďaleko sa nachádza aj nákupné centrum BORY MALL.
Odporúčanie makléra:
Jedinečný dom, jedinečný pozemok, skvelá investičná príležitosť alebo domov snov - to sú synonymá pre túto nehnuteľnosť. Určite odporúčam!!!


Na vyžiadanie pri obhliadke je možné nahliadnuť do všetkých dokumentov.V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 94701
Cena: 749000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu