Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 05. 2022
Banská Bystrica
Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.
800 €/mes.

Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.

800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110 m2
 • Cena za m2: 7,27 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4609131
Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 110 m2, Banská Bystrica, časť Uhlisko. Priestor pozostáva z 2 miestností+ sociálne zariadenie. Stav je kompletná rekonštrukcia (dlažba, stierky, elektroinštalácia, kuchynská linka, bezp. vstupné dvere, zateplenie, bodové osvetlenie). Kúrenie je lokálne elektrické. 2 nezávislé vstupy. Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC s umývadlom. Podlahy sú keramická dlažba. Obchodný priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, kuchyňa, umývadlo vo wc. Predajná plocha je veľká 75 m2. Stavba má vek zhruba 45 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Počet miestností sú celkom 2. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 800 Eur/mes.+energie. Parkovanie verejné. Záujemca o nájom priestoru skladá k rukám majiteľa pri podpise nájomnej zmluvy vratnú bezpečnostnú zálohu vo výške 3 mesačných nájmov. Vhodné ako predajňa rôzneho tovaru, vinotéka, poskytovanie poradenských služieb ap. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 45
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Voda: Áno
 • Elektrina: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty