Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 01. 2022
Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves
✅ Vzácny 2.5 izbový byt s nádherným výhľadom a samostatnou garážou
210 000 €

✅ Vzácny 2.5 izbový byt s nádherným výhľadom a samostatnou garážou

210 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 3 230,77 €/m²
  ID inzerátu: 4609200
Hľadáte bývanie s vlastným kúrenim a klimatizáciou, s krásnym výhľadom, so samostatne uzatvárateľnou garážou, v príjemnej lokalite a s rýchlou dostupnosťou do centra? Máme pre vás výnimočnú ponuku.

RE/MAX ponúka na predaj 2.5-izbový byt v 20-ročnej bytovej stavbe na najvyššom poschodí s krásnym panoramatickým výhľadom na časť mesta od Kramárov cez hrad a Petržalku až po Rakúsko. Byt sa nachádza na Kresánkovej ulici na Dlhých Dieloch v Karlovej Vsi a pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, dvoch balkónov a k tomu naviac zobytnené podkrovie ako extra pridaný priestor. Celková plocha bytu bez zobytneného podkrovia je 56m2, podkrovie pridáva ďaľších 9m2 a dá sa použiť ako pracovňa,alebo ďaľšia spálňa. K podkroviu je možnosť dorobiť ešte jedno okno, majiteľ má právoplatné stavebné rozhodnutie na túto úpravu do dňa 31.12.2022. Toto stavebné povolenie zahrňuje aj úpravu na zväčšenie izby o loggiu, čím získate ďalších 4,5m2 priestoru.

Byt má vlastné kúrenie plynovým kotlom zn. Junkers, čo umožňuje výrazne optimalizovať prevádzkové náklady. Zároveň má byt aj klimatizačnú jednotku, čiže teplota v nehnuteľnosti je kompletne vo vašich rukách.

K bytu prislúcha murovaná pivnica s bezpečnými dverami o veľkosti 2.24m2.

V byte ostáva vybavená kuchynská linka so spotrebičmi zn. AEG, Gorenje a plynovým šporákom.

K bytu je možnosť dokúpiť aj samostatnú garáž o veľkosti 16m2 s bránou (!) v podzemí bytového domu za cenu 30.000,-Eur. Kúpu garáže by sme rozhodne odporúčali, pretože garáž s bránou je na Dlhých Dieloch vzácna ako šafran a mesto mení parkovaciu politiku.

Lokalita v rámci Karlovej Vsi - Dlhé Diely je skvelá. V úplnej blízkosti (50m) sa nachádza dvojo potravín, rovno pred bytovým domom je malý centrálny park, o ďaľších cca 100m ďalej sa nachádza policajná stanica. Táto oblasť patrí k najlepším v okolí, netrpí prehustenosťou ako iné časti DD a všetko je po ruke.

Náš názor:

Výnimočný byt s parametrami, aké sa ťažko hľadajú: krásny výhľad, dva balkóny, vlastný kotol + klimatizácia, extra využiteľný priestor, možnosť kúpiť samostatnú garáž, dobrá dostupnosť do centra mesta (15min MHD).

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 7
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu