Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 01. 2022
Svébska, Bratislava V - Rusovce
Arvin & Benet | Impozantná vila v najlepšej časti Rusoviec
Info v RK

Arvin & Benet | Impozantná vila v najlepšej časti Rusoviec

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 318 m2
  Plocha pozemku: 669 m2
 • ID inzerátu: 4609223
Arvin & Benet ponúka na predaj krásnu rodinnú vilu s vysokými stropmi a nadštandardnými materiálmi. Atmosféra tejto nehnuteľnosti vás uchváti už pri vstupe.

Tento samostatne stojaci dom dýchajúci príjemnou atmosférou domova sa nachádza v pokojnej časti Rusoviec. Nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý hľadá vkusný a kvalitný dom s vysokou mierou súkromia.

Po vstupe do nehnuteľnosti nastane “ Wau efekt “ vďaka vysokým stropom, travertínovým podlahám a dispozícii celej nehnuteľnosti (pôdorysy môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/562/impozantna-vila-v-najlepsej-casti-rusoviec). Originálne architektonické riešenie zabezpečuje priestory plné svetla pri zachovaní dokonalej miery súkromia. Na prvý pohľad pevnosť, ale po vstupe oáza pokoja zaliata slnkom. Z haly sa vchádza do centra dennej časti, ktorým je obývacia izba spojená s veľkou kuchyňou a jedálenskou časťou. V tomto priestore si svoje miesto našiel krb, ktorý dotvára dokonalé teplo domova.

Milovníkov varenia poteší elegantne a prakticky riešená kuchyňa s vysokokapacitným, profesionálnym digestorom.

V spodnej časti domu je situovaná priestranná hlavná spálňa so samostatnou kúpeľňou a šatníkom.
Ďalšie dve izby sa nachádzajú na vyvýšenom poschodí spolu so samostatnou toaletou a druhou kúpeľňou, ktorá je ladená do príjemných zemitých tónov.

Centrálne átrium je miestom posedenia a večerného relaxu pri pohári vína alebo letnej grilovačky či rannej kávy na čerstvom vzduchu.

Pre majiteľov bolo najväčším benefitom minimálne nároky na údržbu a to aj vďaka udržiavanému exteriéru s automatickým zavlažovaním.

V celom dome je podlahové vykurovanie doplnené aj o radiátory. Letné dni zas spríjemní stropné chladenie, ktoré je považované za oveľa zdravšiu variantu oproti klimatizácií.

Parkovanie je zabezpečené v garáži prechodnej cez dom, neprekvapia ani prvé mrazy.

Lokalita:

Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné a tiché okolie s komunitným charakterom.

Rusovce sú malebná obec s výbornou povesťou, nízkou zastavanosťou, skvelým dopravným napojením a prístupom do mesta bez zápch. V okolí sa nachádza čisté jazero vhodné na kúpanie, hrádza pre bežcov, korčuliarov či cyklistov, množstvo lesov a športovísk, cyklotrasa, galéria Danubiana, Ponteo activity park (relax, zábava a šport), reštaurácie a mnoho iného.

Cena: INFO V RK
Výmera: 318,38 m² (275,88 m² interiér + 42,50 m² dvojgaráž)
Pozemok: 669 m²

Pôdorysy môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/562/impozantna-vila-v-najlepsej-casti-rusoviec.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet garáží: 1
 • Plochy garáží: 42.5 m²
 • Počet garážových státí: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu